reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Jeszcze:
@izzy_j
@Mamapo40
@Chrząszczyk 1

i proszę pisać kto chętny, później skopiuje się do jednej listy i wyślemy np. w poniedziałek całość
Nie, nie mnie nie dopisujcie do wątku prywatnego , zmykam stąd , wszystkiego dobrego dziewczyny .
Staraczkom oby jak najszybciej się udało✊, oczekującym na rozwiązanie łatwego porodu i całej reszcie dziewczyn wszystkiego dobrego. Nigdy nie byłam specjalnie internetowa , jakoś szkoda mi czasu.
Nie miejcie mi tego za złe 🙏.
Ps. U mnie wszystko w porządku i czekam , aż zobaczę malutką w sierpniu 🙂
 
Nie, nie mnie nie dopisujcie do wątku prywatnego , zmykam stąd , wszystkiego dobrego dziewczyny .
Staraczkom oby jak najszybciej się udało✊, oczekującym na rozwiązanie łatwego porodu i całej reszcie dziewczyn wszystkiego dobrego. Nigdy nie byłam specjalnie internetowa , jakoś szkoda mi czasu.
Nie miejcie mi tego za złe 🙏.
Ps. U mnie wszystko w porządku i czekam , aż zobaczę malutką w sierpniu 🙂
Nie zmykaj, nawet jak masz zajrzec tu raz na 2 mc milo nam bedzie poczytac co u was . N.o i jak urodzisz. Wszystkiego dobrego .
 
reklama
Nie, nie mnie nie dopisujcie do wątku prywatnego , zmykam stąd , wszystkiego dobrego dziewczyny .
Staraczkom oby jak najszybciej się udało✊, oczekującym na rozwiązanie łatwego porodu i całej reszcie dziewczyn wszystkiego dobrego. Nigdy nie byłam specjalnie internetowa , jakoś szkoda mi czasu.
Nie miejcie mi tego za złe 🙏.
Ps. U mnie wszystko w porządku i czekam , aż zobaczę malutką w sierpniu 🙂
Przykro mi .... moze jednak zostalabys... zajrzala kiedy bys potrzebowała. Przeciez nikt nie oczekuje ciaglego bytowania I udzielania sie na forum :)
 
Do góry