reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Dziewczyny bo dziś nie miałam czasu, piekę ciacha na komunię dka siostrzeńca. Jest już prywatny czy jeszcze tu ?
Maja poczekaj jeszcze, jakiś rutiniscorbin mu daj , vit c, calcium, powietrze nawilżaj mokry ręcznik codziennie wyprany na noc na kaloryfer, masć majerankowa pod nosek. Jak nie kaszle i nie gorączkuje to nie ma co panikiwac.
 
O widzisz, ty też się zgubiłaś [emoji23]. Jak dla mnie nie ma problemu, poczekamy też na brumbe, może ktoś jeszcze się zgubił to byśmy poprosiły za jednym zamachem.
Ja, jeśli mogę też poproszę. Teraz nie udzielam się dużo, ale jak zaszłam w moją pierwszą ciążę po czterdziestce samo przeczytanie forum było dla mnie dużym wsparciem. Czerpalam też garściami jak kolejną ciążę donosiłam. Potem może już nie odzywałam się za dużo bo to forum o ciąży, a nie macierzyństwie. Ale lubię tu wracać.
 
Ja, jeśli mogę też poproszę. Teraz nie udzielam się dużo, ale jak zaszłam w moją pierwszą ciążę po czterdziestce samo przeczytanie forum było dla mnie dużym wsparciem. Czerpalam też garściami jak kolejną ciążę donosiłam. Potem może już nie odzywałam się za dużo bo to forum o ciąży, a nie macierzyństwie. Ale lubię tu wracać.

Oj to nie jest usprawiedliwidnie😜 ja mam prawie 3 latka, o ciąży to dawno zapomniałam... Mam nadzieję, że tam nie będziesz miała oporu pisać 😉
Czyli : @wisna, @Kasjopejja do dopisania, @Brumba?
 
@Brumba :) fajnie, że zajrzałaś.
Był czas, że tu była cisza strasza. Prosila wtedy @Maja żeby chociaż o dupie Marynie pisać :)

A mój leniuch śpi fajnie, ostatnio od 21 do 6 ale bywało, że nawet dłużej. Dobrze, bardzo dobrze bo ja potrzebuję się dłuuugo regenerować :)

@arona jak się mieszka na wsi? My jedną noga w mieście ale jest plan na wieś właśnie ale ja się obawiam o takie prozaiczne rzeczy jak szkoły, zajęcia dodatkowe, kluby sportowe itd Niby wszystko da się zorganizować ale np moje starsze trenują od 6 lat judo a tam nie ma klubu żadnego. Nic w promieniu godziny jazdy autem :(
Tak było, że trzeba było podtrzymywać żywotność wątku. Ale nie wiem czy pamiętasz, że czasem tematy niewybredne bywały, np.w jakich pozycjach udało nam się w te wymarzone ciąże zajść 🙈 :D nawet mi do głowy nie przyszło, ze ktoś postronny może to czytać..
 
@Brumba mnie też takie rzeczy nawet do głowy nie przychodzą, bo tak jest jak człowiek jest "normalny" to zapomina ile idiotów jest wokół.

Jakiś ciężki poranek mam.
Chyba zacznę od kawy. Może pogoda🤔albo zmęczenie materiału😁
Dziewczyny czy ktoraś z Was pije yerba mate? Zastanawiam się czy kawy na nią nie zamienić
 
pisalam Wam o katarze moglyby byc drugi tydxien?No moze bo jest. Nie leci jak odciagam to jest go mało .Ake twk niekiedy slychac jakby miał zatkano .W tamtym tygodniu robilam inhalacje, ale przestalam bo byla poprawa .Kurcze tak fie zastanawiam czy go nie wziasc przebadac?
U Michałka też kiedyś przez dwa tygodnie katar się ciągnął ale w końcu sobie poszedł. A o jakich badaniach myślisz?
 
U nas tez zimno. Już mnie to wkurza. Końcówka kwietnia, a migdałek wciąż ma zwinięte pączki. Co roku o tej porze to juz był bliski przekwitnieńciu.
My też mieszkamy na wsi. Wybudowaliśmy się 12 lat temu. Mamy ciszę spokój. Teraz po latach dobudowuje się w okolicy dużo domów i to nas martwi, bo robi się ciasno. Ale dla nas lepsze to niż mieszkanie w mieście.
 
reklama
U Michałka też kiedyś przez dwa tygodnie katar się ciągnął ale w końcu sobie poszedł. A o jakich badaniach myślisz?
o widzisx fajnie ze napisałeś
myslalam o pediatrze ake pasuje bo on jest chocby co dzien to mniejszy w niedzielę będzie dwa tygodnie.Dzis nie musialam odciagac jeszcze no i obstawiam zr zeby mu szly
 
Do góry