reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Drogie Moje,
Jakie miałyście wyniki Pappa po 40tce?
Jestem nieco przerażona: z USG "ciążą 20 latki i wszystko książkowo" natomiast po teście WYNIK POSREDNI 1;700.
:( jakie miałyście wyniki? czy robić test genetyczny? :(
 
Ostatnia edycja:
Masz super wynik . Ja miałam zd 1:64 skorygowany 1:112. Zrobiłam test Harmony/Nipt i dziecko jest zdrowe. Statystykę zawyżył wiek .
 
Orietujecie się może jak sprawa z tzw kosiniakowym bo bym skorzystała.Czy skoro maz bierze opiekę po porodzie na mnie te 14 dni czyli zasiłek opiekuńczy to kosiakowe się należy?
Kosiniakowe przysługuje kazdej matce, która jest bezrobotna bez względu na to czy jest zarejestrowana w Urzędzie pracy, czy też nie. Przyznawane jest na rok. Nie koliduje to z tym, że Twój mąż zamiaruje skorzystać z opieki na Ciebie po porodzie.
 
reklama
Do góry