reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Niestety tak. Już z Najmłodszym jak byłam w ciąży, miałam zagrożenie wcześniejszego porodu. Wiedziałam, ze tym razem będzie podobnie i jest. Na początku sierpnia mam założony pessar i mam się lenic i leżeć jak najwiecej. Staram się oczywiście.
Jutro wizyta
Badzmy dobrej mysli, czasem ciaza potrafi zaskoczyc i po' miesiacach drzenia prawie trzeba wywolywac😉 tego wam zycze. Niech sie urodzi o czasie zdrowy i piekny♥️
 
Badzmy dobrej mysli, czasem ciaza potrafi zaskoczyc i po' miesiacach drzenia prawie trzeba wywolywac😉 tego wam zycze. Niech sie urodzi o czasie zdrowy i piekny♥️
Bardzo dziękuje
Tego się trzymam. Musi być dobrze
Mój Synek urodził się dzień przed terminem, czyli udało się. Wierze, ze teraz tez tak będzie
 
Bardzo dziękuje🤗 oby te miesiące minęły w spokoju. Któraś z pan też oczekuje, czy tu już same mamy?😊
Hej :) Ja mam 39 lat i jestem właśnie w pierwszej ciąży. Jestem w 5 tygodniu. Boję się trochę o tym pisać jeszcze, czekam na usg za 10 dni (kolejne, bo pierwsze zrobiłam jak jeszcze nic nie było widać)🙂 Mam momenty, że jestem spokojna, mam takie, że panikuję (bardzo chciałabym, żeby wszystko było ok).
 
Hej :) Ja mam 39 lat i jestem właśnie w pierwszej ciąży. Jestem w 5 tygodniu. Boję się trochę o tym pisać jeszcze, czekam na usg za 10 dni (kolejne, bo pierwsze zrobiłam jak jeszcze nic nie było widać)🙂 Mam momenty, że jestem spokojna, mam takie, że panikuję (bardzo chciałabym, żeby wszystko było ok).
A to trzymam mocno kciuki , niech sie dobrze dzieje ♥️
 
A to trzymam mocno kciuki , niech sie dobrze dzieje ♥️
Dziękuję :) Jak się człowiek naczyta statystyk to dochodzi do wniosku, że to się nie może udać...ale potem wchodzę na Wasz wątek i widzę, że mnóstwo kobiet rodzi po 40stce i jest ok❤

Zresztą statystyki po 35 roku też są hardkorowe, a mam mnóstwo koleżanek, które rodziły mając 35-38 lat :)

Staram się myśleć pozytywnie. Czasem mam takie dni jak wczoraj, kiedy czuję mega spokój :)
 
Dziękuję :) Jak się człowiek naczyta statystyk to dochodzi do wniosku, że to się nie może udać...ale potem wchodzę na Wasz wątek i widzę, że mnóstwo kobiet rodzi po 40stce i jest ok❤

Zresztą statystyki po 35 roku też są hardkorowe, a mam mnóstwo koleżanek, które rodziły mając 35-38 lat :)

Staram się myśleć pozytywnie. Czasem mam takie dni jak wczoraj, kiedy czuję mega spokój :)
Tez tak miałam, czytałam i myślałam nie na pewno nie. Nawet nie tak dawno gdzieś czytałam, ze tylko 10% kobiet po 40 zachodzi w ciąże bez problemów.
Trzymam kciuki
 
Hej :) Ja mam 39 lat i jestem właśnie w pierwszej ciąży. Jestem w 5 tygodniu. Boję się trochę o tym pisać jeszcze, czekam na usg za 10 dni (kolejne, bo pierwsze zrobiłam jak jeszcze nic nie było widać)🙂 Mam momenty, że jestem spokojna, mam takie, że panikuję (bardzo chciałabym, żeby wszystko było ok).
Hej tez jestem w twoim wieku ,3dzieci.Ostatnie ma 2 miesiące.Napisała ze boisz się o tym pisać ,czy to znaczy ze ciężkie były starania?
 
reklama
Nam pytanko,czy wasze dzieci tez długo kolkowaly?Mały ma juz ponad 2 miesiące i dostaje ataku kolek,prawie zawsze ,a co jakiś czas takich mega mocnych.Ślini się juz dwóch tygodni,wkłada piąstki w buzie, parę tyg.temu robił bańki. Czy to zęby idą?
 
Do góry