reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Cześć [emoji4]
Dzięki za wywołanie [emoji106]
Podczytuje Was czasami i trzymam kciuki za starające się, te w ciąży i te potrzebujące cierpliwości przy dzieciach [emoji16]

Moja księżniczka w sobotę skończy rok [emoji3590]
Ja nie wiem kiedy to zleciało...

Żeby było weselej ostatnio z mężem poszaleliśmy i nie wiem czy okres dostanę [emoji1787]
Moja też już roczek za 2 tyg.
No to może będzie rodzeństwo dla księżniczki [emoji2956]
 
reklama
Cześć Dziewczyny,mogę dołączyć? Wychodzi na to,ze i ja na czterdziestkę sprawiłam sobie dodatkowa radość 🤣 To moje trzecie dzieciątko. Mam już dwóch synów (8 i 11 lat)
Super, podobnie jak u mnie. Syn 12 a córka 7 a ja w piątek kończę 40 :-) Który to tydzień. Ja za tydzień idę na połówkowe USG.
 
Pewnie 🙂 To początek ciąży czy już trochę zaawansowana?
Początek (6 tydzień). Idę w poniedziałek potwierdzić. Czuję się typowo ciążowy. Beta z prawidłowym przyrostem,pęcherzyk był na początku piątego tyg. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Póki co,jak czytam o tych wszystkich poronieniach,to zastanawiam się,czy w ogóle przetrwam ten początkowy okres. Nie mówię nawet nikomu,żeby potem uniknąć zbędnych pytań.
 
Gratulacje 🥂 oby to byla spokojna ciaza zakonczona cudownym , zdrowym szczesciem ♥️ moze coreczka 😁
Byłoby fajnie,ale jak patrzę na mojego męża,to tak czuje,ze on chyba nie mógłby poczac córki 🤣 Nie chce się nawstawiac,bo w drugiej ciąży już przeżyłam szok,jak z dziewczynki zrobił się chłopiec. Kocham moich chłopców do szaleństwa,wiec może być trzeci :)
 
reklama
Początek (6 tydzień). Idę w poniedziałek potwierdzić. Czuję się typowo ciążowy. Beta z prawidłowym przyrostem,pęcherzyk był na początku piątego tyg. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Póki co,jak czytam o tych wszystkich poronieniach,to zastanawiam się,czy w ogóle przetrwam ten początkowy okres. Nie mówię nawet nikomu,żeby potem uniknąć zbędnych pytań.
Też tak miałam. Mimo, że udało mi się zajść w ciążę bez problemu to rodzina dowiedziała się dopiero po USG w 12 tygodniu. Nie chciałam zapeszać .
 
Do góry