reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dziewczyny taka tu ostatnio cisza, mam nadzieję że brak wiadomości to tylko dobre wiadomości [emoji4]
Wyprawki już gotowe?
Mordują dalej jakieś mdłosci, zgagi albo inne dziadostwo czy już ok ?
Która ma pierwsza termin ?
 
reklama
Dziewczyny taka tu ostatnio cisza, mam nadzieję że brak wiadomości to tylko dobre wiadomości [emoji4]
Wyprawki już gotowe?
Mordują dalej jakieś mdłosci, zgagi albo inne dziadostwo czy już ok ?
Która ma pierwsza termin ?
Ech...nie pytaj o wyprawkę...dla mnie to koszmar...moje dziecko będzie ubrane jak cygan jakiś, bo nie umiem tych ubranek ogarnąć, nie mówiąc o innych kocykach i otulaczach, smoczkach , butelkach i aspiratorach kataru😬...U mnie termin na 19-24 kwietnia...zależy kto i jak liczy
 
A reszta dziewczyn chyba tymi wyprawkami zajeta Bo milcza tu... Hejka! Jak sie czujecie? Jak rosna wasze maluszki?
 
Ech...nie pytaj o wyprawkę...dla mnie to koszmar...moje dziecko będzie ubrane jak cygan jakiś, bo nie umiem tych ubranek ogarnąć, nie mówiąc o innych kocykach i otulaczach, smoczkach , butelkach i aspiratorach kataru[emoji51]...U mnie termin na 19-24 kwietnia...zależy kto i jak liczy
Rozdepka zrób listę I pomału skreślaj już. Ja prawie wszystko zamawiałam online, mogłam godzinami przeglądać strony i wybierać produkty dla maluszka.
 
A ja Z Leo nie. Nic mi sie nie podobalo...serio. ciezko mi bylo bardzo kupic podstawy. Za to pozniej bardzo sie rozkrecilam 🤣 jak juz sie urodzil ...teraz ciagle cos dla niego 😛😍
Tez wiekszosc online, ogladam, czytam recenzje, ogladam piec razy jak cos to odsylam 😁
W sklepach teraz mniejszym wybor . Ceny wyzsze.
 
Rozdepka zrób listę I pomału skreślaj już. Ja prawie wszystko zamawiałam online, mogłam godzinami przeglądać strony i wybierać produkty dla maluszka.
Tak robię...tylko tego czasu przed kompem szkoda, bo tyle tego, że faktycznie można codziennie kilka godzin na wybieraniu spędzić, a i tak nie wiadomo, czy się dobrze wybrało🤷‍♀️
 
reklama
Do góry