reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Rozdepka jak tam, doszlas do siebie? Maluszek grzeczny?
Tuaga u Was ostatnie dni! Jak sie trzymacie? Gotowi?
Jak reszta ciezarnych 40?
 
reklama
Cześć, przywitam się i ja. Początek trzeciej ciąży. W dniu porodu będę miała 39 i 5 miesięcy. Na razie jestem przerażona jak to będzie. Na pokładzie dwojk: 13 i 8, z czego nastolatka z burza hormonów. Na razie nie wiem nawet jak powiedzieć mężowi o tej niespodziance, wiem, że sie zmartwi, bo o ie poprzednie ciężkie,a byłam 14 lat młodsza i ciaza była zagrożona...więc wszelkie rady mile widziane;)
 
Cześć, przywitam się i ja. Początek trzeciej ciąży. W dniu porodu będę miała 39 i 5 miesięcy. Na razie jestem przerażona jak to będzie. Na pokładzie dwojk: 13 i 8, z czego nastolatka z burza hormonów. Na razie nie wiem nawet jak powiedzieć mężowi o tej niespodziance, wiem, że sie zmartwi, bo o ie poprzednie ciężkie,a byłam 14 lat młodsza i ciaza była zagrożona...więc wszelkie rady mile widziane;)
Ja mialam poronienie, potem ciaza zagrozona i kolejna cudem donoszona do 36 tyg chociaz nikt nie dawal szans. Do tego lekarz odradzil kolejne. Wpadka po' 40 i ciaza najspokojniejsza. Jedyna donoszona do 39 tygodnia i najwieksze dziecko. Takze rozumiesz... Nie ma reguly 😁 powodzenia i dawaj znac jak leci 🤞🤞
 
My już z Leo w domu💙 Dzisiaj kończy tydzień! Jest przecudowny i bardzo komunikatywny, kochamy go do szaleństwa😀💙

20220510_134400.jpg
 
O rety ! Jednak nie czekalas do 23 ...
Serdeczne gratulacje ❤️🥳 cudowny jest 😍
Prawda , ze teraz dopiero zycie ma sens 😄
A ty jak sie czujesz?

Tak, ostatnie tygodnie niestety spędziłam w szpitalu i miałam poród indukowany w 37+3. Na szczęście wszystko jest ok i Leo jest już z nami :)

Ja na razie czuję się super :) Po wyjściu ze szpitala wszystko wydaje mi się cudowne, nawet drzewa za oknem ;) Wiadomo, niewyspanie, gojące się rany (poród sn jednak) i stres kiedy Leo boli brzuch i płacze...ale najczęściej mam super humor :) Dajemy sobie fajnie radę we trójkę❤️
 
Cześć, przywitam się i ja. Początek trzeciej ciąży. W dniu porodu będę miała 39 i 5 miesięcy. Na razie jestem przerażona jak to będzie. Na pokładzie dwojk: 13 i 8, z czego nastolatka z burza hormonów. Na razie nie wiem nawet jak powiedzieć mężowi o tej niespodziance, wiem, że sie zmartwi, bo o ie poprzednie ciężkie,a byłam 14 lat młodsza i ciaza była zagrożona...więc wszelkie rady mile widziane;)
Cześć. Trzeba być dobrej myśli. Każda ciąża jest inna. Wiem, łatwo mówić. Sama w mega stresie byłam do dziś. Bo właśnie jestem po prenatalnych i wszystko jest ok.
 
reklama
Do góry