reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Gratuluję i życzę szybkiego porodu i zdrówka dla Ciebie i małego człowieka 🙂💚 Mogę zapytać czy długo się staraliście?
Dzięki!! Zdziwię Cię, ale w ogóle. Jakieś 3 miesiące bez zabezpieczeń, a w tym miesiącu, w którym zaszłam w ciążę, to w ogóle chyba 1 raz był seks :p Nawet lekarz się zdziwił. Ciąża przebiega prawidłowo i gdyby nie te infekcje to w ogóle nie miałabym żadnych problemów. A tak to niestety trochę się męczę i muszę pocierpieć:(
 
reklama
Dzięki!! Zdziwię Cię, ale w ogóle. Jakieś 3 miesiące bez zabezpieczeń, a w tym miesiącu, w którym zaszłam w ciążę, to w ogóle chyba 1 raz był seks :p Nawet lekarz się zdziwił. Ciąża przebiega prawidłowo i gdyby nie te infekcje to w ogóle nie miałabym żadnych problemów. A tak to niestety trochę się męczę i muszę pocierpieć:(
O proszę, czyli złoty strzał 😉 Wyleczysz się i będzie dobrze, masz teraz nowy etap w życiu 😊
 
O proszę, czyli złoty strzał 😉 Wyleczysz się i będzie dobrze, masz teraz nowy etap w życiu 😊
Tak, cieszę się na ten nowy etap bardzo:) W sam raz, niestety ja nie byłam gotowa na dziecko wcześniej. Bardzo teraz chciałam odmiany w życiu. Potrzebowałam. Cieszę się z dzidzi ogromnie. A infekcje to już chyba wyleczę po porodzie...bez szans teraz
 
Pozdrowienia od Michałka.
U nas dobrze. Mały zdrowy, tylko mały naczyniak na wardze jest do leczenia, ale damy radę. Ja ciągle w rozsypce, brzuch jeszcze widać, to pewnie przez rozejscie kresy bialej.
Powodzenia dla kolejnych mam oczekujących dzieciatek🤗🤗🤗 będzie dobrze🥰
 

Załączniki

  • 20220520_134140.jpg
    20220520_134140.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 135
Hej, a może on Cię kieruje na badanie wolnego DNA płodu? Ono bada sporo więcej niż test Pappa. Ja je robiłam w 10+0, wiem, że chyba niektóre z tych badań wykonuje się wcześniej. Tego badania nie trzeba robić w tym samym terminie co USG, ważne jest, żeby była obecna w krwi mamy odpowiednia ilość DNA płodu :)
Czy badanie wolnego DNA płodu to te testy z krwi nieinwazyjne, koszt ponad 2 tys. zł?
 
reklama
Cześć :) Nieśmiało dołączam do "wątku" :) Dopiero 5 tydzień i pewnie wszystko może się jeszcze zdarzyć, po pierwszym szoku (mam 41 lat, 13 letniego syna i nie planowałam jakoś specjalnie zmiany tego stanu), zaczęłam się oswajać z myślą o dziecku, boję się bardzo, ale może tak właśnie miało być :) Starałam się o 2 dziecko 9 lat z byłym mężem, w końcu się rozstaliśmy, jestem w nowym związku i taka niespodzianka.... :) Mam pytanie, czy powiedziałyście swoim mężom, partnerom od razu po pozytywnym teście czy czekałyście trochę? Byłam u lekarza tydzień temu, potwierdził ciążę, ale zasugerował, żeby poczekać z radością jeszcze ze trzy tygodnie, wtedy będzie więcej wiadomo, czy ciąża się rozwija. Zastanawiam się czy powiedzieć już czy poczekać aż będzie wiadomo coś więcej...
 
Do góry