reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Saranta sn to znaczy, że urodziłam mojego wielkoluda siłami natury! Całe 4700! Po usg wiedziałam, że będzie ponad 4 kg, ale nie spodziewałam się aż takiej wagi!

Betta no to rzeczywiście dałaś radę takiego kolosika urodzić! Gratulacje jeszcze większe!
Ja i tak od początku mam ustawioną w grafiku cesarkę :( Z jednej strony to nawet sie cieszę, bo mam dość tych bóli i skurczy i parcia, jestem na to za stara ;) Pierwsze dziecko rodzilam normalnie , drugie urodziło się w wodzie (coś wspaniałego) a trzecie będzie cesarka: co za doświadczenie :)
Z drugiej stronie ogromnie boję się CC, bo będą mi przy tym usuwać mięśniaka a możliwe nawet, że macicę, wiec bedzie to raczej poważna operacja :(
No cóż! Przykrych wiadomości to juz wystarczy na naszym forum!! Basta!! Finito!!
 
reklama
Witam
Ja się zastanawiam czy dołączyć. Poczytałam tutaj kilka stron ale raczej nie ma tu kobiet z moimi problemami. Ja już nie zachodzę w ciążę, jestem po nieudanym in vitro i inseminacji. Mam też za sobą stratę dziecka z naturalnej ciąży w 15 tc... Lata starań wypompowały nas finansowo. Inseminacja jest nieskuteczna a na in vitro musielibyśmy się zadłużyć a to przekracza teraz nasze możliwości finansowe. Tutaj, kobietom 40+ nie muszę tłumaczyć, jaką człowiek czuje presję czasu. Jak się ma pusty dom...
 
Granat, kobiety 40+ przy in vitro mają z kliniki listę suplementów i hormonów do brania co dzień. I trzeba je brać stale. Kwas to tylko jedna pozycja na liście.
 
Granat, kobiety 40+ przy in vitro mają z kliniki listę suplementów i hormonów do brania co dzień. I trzeba je brać stale. Kwas to tylko jedna pozycja na liście.

Evik przykry ;( Rozumiem stratę, bo też straciłam 16 tygodniową ciążę w "normalnej i zdrowej ciąży", mając lat 38. Potem roniłam 3 razy przez ostatnie 3 lata, i nagle zdarzył się cud! .... Wierzę i życzę, aby i Tobie się też udało!! Póki masz czas próbuj i bądź silna!
 
Betta no to rzeczywiście dałaś radę takiego kolosika urodzić! Gratulacje jeszcze większe!
Ja i tak od początku mam ustawioną w grafiku cesarkę :( Z jednej strony to nawet sie cieszę, bo mam dość tych bóli i skurczy i parcia, jestem na to za stara ;) Pierwsze dziecko rodzilam normalnie , drugie urodziło się w wodzie (coś wspaniałego) a trzecie będzie cesarka: co za doświadczenie :)
Z drugiej stronie ogromnie boję się CC, bo będą mi przy tym usuwać mięśniaka a możliwe nawet, że macicę, wiec bedzie to raczej poważna operacja :(
No cóż! Przykrych wiadomości to juz wystarczy na naszym forum!! Basta!! Finito!!
Witajcie, opieka nad małym szkrabem pochłania duuuuuużo czasu i dopiero teraz weszłam po ponad dwu miesięcznej nieobecnosci.
Kinka, kaiaka
Saranta, przy cc będą Ci usuwać mięśniaka? też miałam taką myśl, ale lekarz wyprowadził mnie z tego myślenia. przy cc będzie duże krwawienie, do tego macica będzie się obkurczać - jak oni wtedy chcą usunąć samego mieśniaka? chyba że od razu sobie zaplanowali usuniecie macicy - to wtedy tak, tak robią. lekarz mi powiedział, że kiedyś było takie podejście, by próbować usuwać mięśniaki przy cc - ale teraz już od tego się odeszło, bo za dużo komplikacji było.
 
Ciocia z bratankiem :-D
Ewkamm ja pamietam ,ze najgorzej było tak 7-10 pierwszych dni wszystko co przed porodem było ślicznie poukładane miało swoje miejsce nagle było wszedzie i był ogólny chaos .Jak tam maluszek rośnie ,fajnie je w nocy śpi ?
 
reklama
rośnie, i mimo, że na czworakach to śmiga tak że nadążyć nie można.
I niestety chyba potwierdza się, że marchewka może uczulać :(
 
Do góry