reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Hej dziewczyny. Ja juz po cc. Było ciężko, najgorsza cesarka z wszystkich 3. Najpierw pekaly mi żyły i był problem z wenflonami. Potem czułam znieczulenie( uklocia) , co wcześniej nie miało miejsca. Ból promieniowal aż do nóg, myślałam że nie dam rady. Na szczęście udało się , wczoraj już mi kazali wstać z łóżka i jestem juz na chodzie. Laura cudowna. Jak się wstawia zdjęcia ?
Super, że już możesz tulić Laurę do siebie :-) Gratuluję i szybkiego powrotu do formy Ci życzę
 
reklama
Ja dziś miałam iść do szpitala, ale uznałam, że pójdę jutro. Wczoraj jeszcze byłam z mężem u dzieci, które z dziadkami spędzają czas na działce. Nic u mnie nie zapowiada. Skurcze przepowiadajace mam rzadko. W porównaniu do poprzednich ciąż to prawie w ogóle. Sutki masowałam, ale tak mnie zaczęły boleć, że musiałam przestać. Strach przed bólem mnie paraliżuje. Może to wstrzymuje poród. W każdym razie ledwo się ruszam bo bolą mnie pachwiny i kość łonowa.
 
Do góry