reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Magdama wiesz to bardzo powoli do mnie dociera.
Te obcylane w witaminach biorę folik ,pregna plus ,witryn d3,aspargin to wszystko raz dziennie .Moje pytanie co proponujecie jeszcze?Może asparhin dwie?Niekiedy wezmę ,bardzo dużo jem orzechów wloskich

@Maja75 ja od początku brałam Prenatal - najpierw na początku uno a potem duo. Okazało sie ze tam jest wszystko w komplecie wiec to Ci mogę polecić - kwas foliowy, dha, wit D, żelazo i nawet jod.
Tu jest fajne porównanie preparatów dla kobiet w ciąży:
Link do: Witaminy w ciąży - jak wybrać najlepsze? Ranking 25 popularnych suplementów diety. - Pan Tabletka
I w ogóle fajna stronka, polecam do poczytania w wolnej chwili.
 
Będzie dobrze :) Trzymamy kciuki. Dużo zdrówka :)
Moja dzisiejsza beta to 7000.Pomału dziewczyny bardzo pomału to do mnie dociera ,dzięki za słowa wsparcia .Zoja ty masz dzieci?
Mam kochana, Ale z partnerem nie.Od 14lat jestem jestem wdową,a od 10 lat mam partnera. Od 3 lat starania, dwie straty, teraz trzecia ciąża. Już sobie powiedziałam, że jeśli się nie uda to rezygnuję, bo to nie na moje nerwy. Partnerowi jeszcze nie mówiłam. On nie ma dzieci.
@Maja75 ja od początku brałam Prenatal - najpierw na początku uno a potem duo. Okazało sie ze tam jest wszystko w komplecie wiec to Ci mogę polecić - kwas foliowy, dha, wit D, żelazo i nawet jod.
Tu jest fajne porównanie preparatów dla kobiet w ciąży:
Link do: Witaminy w ciąży - jak wybrać najlepsze? Ranking 25 popularnych suplementów diety. - Pan Tabletka
I w ogóle fajna stronka, polecam do poczytania w wolnej chwili.
Ja biorę prenatal uno
 
Mnie dziś pobolewa a raczej rwie w dole podbrzusza jak na @ tak ćmi jakby dziwne ... a do @ mam niby dwa tyg chociaż nie wiem jak teraz cykl będzie lekarz mówił ze mam robić dzidzie ale czy ja wiem czy bez clo będzie ?? Niby jedno jajo jest graffa :) nie wiem nie nastawiam się jakoś mocno.
 
Zoja a kiedy mialas te straty ? bo ja tez po 2 (w zasdzie po 3 ale jedna 13 lat temu) i dalej sie staram :(

Maja co masz na mysli normalna farba ? bo ja zawsze farbowalam wlosy w ciazy do samego konca :) w wieku 25 lat niestety zaczelam juz mocno siwiec
 
Do którego tygodnia można włosy farbowac normalna farba ?
Najlepiej przez 1 tr się wstrzymać. Ale jeśli bardzo przeszkadzają ci odrosty to zaopatrz się w farbę bez amoniaku! Ja byłam u fryzjerki na farbowaniu na początku 2 tr. Nie zgadzała się u mnie, wiedząc o ciąży, na żadne mocne farbowanie.
 
reklama
Zoja a kiedy mialas te straty ? bo ja tez po 2 (w zasdzie po 3 ale jedna 13 lat temu) i dalej sie staram :(

Maja co masz na mysli normalna farba ? bo ja zawsze farbowalam wlosy w ciazy do samego konca :) w wieku 25 lat niestety zaczelam juz mocno siwiec
Normalna to znaczy właśnie z amoniakiem
 
Do góry