reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Najlepiej przez 1 tr się wstrzymać. Ale jeśli bardzo przeszkadzają ci odrosty to zaopatrz się w farbę bez amoniaku! Ja byłam u fryzjerki na farbowaniu na początku 2 tr. Nie zgadzała się u mnie, wiedząc o ciąży, na żadne mocne farbowanie.
Myślałam że tak na samym początku jeszcze mozna
 
reklama
@Maja75 ja od początku brałam Prenatal - najpierw na początku uno a potem duo. Okazało sie ze tam jest wszystko w komplecie wiec to Ci mogę polecić - kwas foliowy, dha, wit D, żelazo i nawet jod.
Tu jest fajne porównanie preparatów dla kobiet w ciąży:
Link do: Witaminy w ciąży - jak wybrać najlepsze? Ranking 25 popularnych suplementów diety. - Pan Tabletka
I w ogóle fajna stronka, polecam do poczytania w wolnej chwili.
Ajjj a juz chciałam sie pozegnac z tym forum na zawsze a Ty dałas mi tym linkiem nowe nadzieje....
Niestety moja psychika juz siada i nie wiem czy dalej dam rade ...

Kochane powedzcie mi co mam dalej robic bo musze brac ovarin bo po nim mam super owulacje a on ma w skladzie juz kwas foliowy...czy ja moge brac dodatkowo w innych suplementach tez kwas f. ? czy on w nadmiarze nie zaszkodzi?
 
Ajjj a juz chciałam sie pozegnac z tym forum na zawsze a Ty dałas mi tym linkiem nowe nadzieje....
Niestety moja psychika juz siada i nie wiem czy dalej dam rade ...

Kochane powedzcie mi co mam dalej robic bo musze brac ovarin bo po nim mam super owulacje a on ma w skladzie juz kwas foliowy...czy ja moge brac dodatkowo w innych suplementach tez kwas f. ? czy on w nadmiarze nie zaszkodzi?
Nie potrzeba już brać więcej niż jest w Ovarinie . Nie żegnaj się jeszcze kochana....ja też wczoraj miałam załamkę ...bo jak plan B nie zadziała...ech..
A co masz robić ? być dobrej myśli i wierzyć :) i tego nam życzę.
 
Ajjj a juz chciałam sie pozegnac z tym forum na zawsze a Ty dałas mi tym linkiem nowe nadzieje....
Niestety moja psychika juz siada i nie wiem czy dalej dam rade ...

Kochane powedzcie mi co mam dalej robic bo musze brac ovarin bo po nim mam super owulacje a on ma w skladzie juz kwas foliowy...czy ja moge brac dodatkowo w innych suplementach tez kwas f. ? czy on w nadmiarze nie zaszkodzi?
Annanuelle nie rezygnuj jestesmy tu od Tak dawna ostatnio z znadziejami mas odwiedzila.U mnie szok czekam sobie na @bo zaczelam brac tabletli na nerwice bo czulam ze nie dam rady I starania ja juz dawno odpuscilam gdy bralam witaminy Mic sie nie dzialo.W lutym czulam sie gorzej nawet przytulanek mi die nie chcialo ,a jak juz to naodczepnego nie wiem bylo moze dwa,trzy razy.Podczas jednego razu tak pomyslalam o zabezpieczemiu bo przeciez odpuszczam bo jus nie chce ,mysle przeciez tak dlugo nic to piernicze.A tu co szok jeszcze kupilam test przez znajoma bo po tearzy jej sie nie podobalam.Nie wiem czy wszystko czytalas ,ale u mnie byla zalamka musialam tabletki odstawic.Zawsze czytalam ze jak sie odpuaci u mnie tak wlasnie bylo .Teraz na te moje jaja patrzrc nie moge I spimy osobmo przez moje jazdy nocne ja myslalam ze do glowy dostane.Tak w nocy wymioty mialam ze nawet w glowie mi cos strzelilo,strasznie.Mi nie daja szans z tymi miesniakami.Troche sie ogarnrlam mam wsparcie w siostrze I w kolezankach ,cociaz jedna starsza ode mnie o dziesiec lat przyjela to katastrofalnie.Moja rada chcesz bierz ten owarin Mic wiecej ,macie ochote to wez to jak dobry sex.nie nastawiaj sie u mnie luty taki byl .Ktoras pisala wiosna sprzyja ja se pomyslalam ciekawe I co cholera mam ciekawie.Psychika jest cholerstwem sprobuj na internecie jest trening autogenny Schultza kazdego dnia poswiec na to te pare minut I sir ztelaksuj dla innych nie ajacych takich problemow moze to byc smieszme a dla mas zbawienne.Alem sie rozpisala
 
reklama
Kasiulek ty jesteś też na czerwcowkach,odnalazlas się tam?Na listopadowlach same młode o nie Zoja my będziemy obie wiekowe
Wiesz nie bardzo ,mało się udzielałam ,raczej podczytuje żeby wiedzieć co nieco o nowinkach ,żeby się przygotować bo niewiele pamiętam z tego jak się moje urodziły ,trzeba się pomału za wyprawkę brać
 
Do góry