reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Kochana bardzo Ci kibicuje w tej ciazy...i bardzo dziekuje za ten wpis....kurdcze jestem mega zrezygnowana....z mezem zaczely sie klotnie i wogole bo co jest...maz byl badany i wszystko ok a ja....


Kochane z ostatnich badan u mnie wyniklo ze mam za niski progesteron...moge kogos prosic o przeslanie mi go? zaplace za produkt,przesylke i nawet za fatyge....Kobietki jesli ktoras moze mi pomoc to bardzo prosze zlitujecie sie ....
Można go w Polsce bez recepty?
 
9 tydzień...myślałam że zrobię tylko test wolnego DNA - nifty albo harmony, ale lekarz mnie uświadomił że wyłącznie Pappa określa parametry łożyska i że jest absolutnie konieczny...no więc Pappa i USG póki co... i zobaczymy....
A jakie paramwtry okresla ? Pierwsze slysze
 
9 tydzień...myślałam że zrobię tylko test wolnego DNA - nifty albo harmony, ale lekarz mnie uświadomił że wyłącznie Pappa określa parametry łożyska i że jest absolutnie konieczny...no więc Pappa i USG póki co... i zobaczymy....
Nie rób pappa serio zrób tylko usg genetyczne i badanie wolnego dna ja na pewno już więcej tego badania nie zrobię nawet moj lekarz mówił ze to wystarczy a nawet jeśli on nie zobaczy na usg nic podejrzanego to nawet tego dna nie mam robić chociaż to badanie zrobię. To co ja przeżyłam po tych badaniach to nikomu nie zycze, a sama 2 raz przechodzić nie chce.
 
Nie rób pappa serio zrób tylko usg genetyczne i badanie wolnego dna ja na pewno już więcej tego badania nie zrobię nawet moj lekarz mówił ze to wystarczy a nawet jeśli on nie zobaczy na usg nic podejrzanego to nawet tego dna nie mam robić chociaż to badanie zrobię. To co ja przeżyłam po tych badaniach to nikomu nie zycze, a sama 2 raz przechodzić nie chce.
Nie żartuj. Przecież wiedza o tym czy łożysko jest i jak długo bedzie wydolne to cholernie ważna informacja. A to wiadomo tylko z testu Pappa. W poprzedniej ciąży też robiłam i donosilam. A 10 lat wcześniej właśnie z powodu łożyska poród w 30 tygodniu. Nikomu nie życzę....
 
Nie żartuj. Przecież wiedza o tym czy łożysko jest i jak długo bedzie wydolne to cholernie ważna informacja. A to wiadomo tylko z testu Pappa. W poprzedniej ciąży też robiłam i donosilam. A 10 lat wcześniej właśnie z powodu łożyska poród w 30 tygodniu. Nikomu nie życzę....
Wiem że test pappa miesza gdy ma się wiek ,ale prawda jest ze chodzi o łożysko.Czym się różni badanie wolnego dna płodu od mikromacierzy?
 
Niestety tylko na recepte. I w dumie dość duzo potrzebowalabys bo to zuzywa sie 2-3 opakowania na miesiac trudno byloby to zalatwic bez recepty. A u ciebie nie masz szans zeby go dostac ?
Annanuelle nie ma szans bo ona mieszka w uk w środę będę u lekarki i się spytam czy by mi przepisala
 
Hej nigdy bym nie pomyslała ze będę się logować na takim forum. Mam 44lata i dwie kreski na teście ,hcg 6513 i w usg pusty pęcherzyk .Jestem przerazona i boje się okropnie .W sobotę mam wizytę u gina .Czy są tu kobiety w podobnej sytuacji?

Witaj
Ja tez jestem tu nowa, nawet nie bardzo jeszcze umiem się tu poruszać . Mam 45 lat i jestem w 5tc i 2d. Beta w środę 6960 i tez nie było widać zarodka do tego mam brązowe plamienia. Moja Gin mówi ze to normalne ze jeszcze nie widać zarodka i wizyta na 27 marca. Mam duphaston i luteinę. Trochę się martwię tymi plamieniami bo już się przyzwyczailiśmy do myśli o Fasolce
Pozdrawiam wszystkie przyszłe i starające się Mamy.
 
reklama
Do góry