reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Pomaga to dużo powiedziane:-D ja leżę i tylko do toalety wstaję więc wszystko robią chłopaki- mąż i synowie. Ja jestem na dodatek na diecie bezglutenowej i beznabiałowej więc dodatkowe utrudnienie. Dobrze, że za płotem mieszka mój tato i on dużo pomaga w karmieniu mnie. Może mi na wizycie lekarz pozwoli na coś więcej to coś niecoś wokół siebie zrobię..

Brumba, tez masz celiakie, czy jesteś uczulona na gluten ?
 
reklama
Implantacyjne to raczej na pewno nie, plamie na brązowo prawie od początku a to 5tc i 3d ale to były bardzo małe ilości do wczoraj kiedy to pojawiła się krew a rano to już wyleciało ze mnie. Teraz nic i delikatne brązowe plamienia.
mialam bardzo podobnie, u mnie wpadka , czekalam na @ a tu plamienia kilka dni, potem chlusnelo az mi sie slabo zrobilo, myslalam, ze taka dziwna@ a na drugi dzien nic... po paru dniach zrobilam test, pozytywny, pobieglam sprawdzic z usg, byl pecherzyk tylko ...
 
mialam bardzo podobnie, u mnie wpadka , czekalam na @ a tu plamienia kilka dni, potem chlusnelo az mi sie slabo zrobilo, myslalam, ze taka dziwna@ a na drugi dzien nic... po paru dniach zrobilam test, pozytywny, pobieglam sprawdzic z usg, byl pecherzyk tylko ...

A kiedy widziałaś zarodek ?
 
Dziewczyny Kochane, jestem już w domu.
Jeszcze walczymy, jest pęcherzyk ale zarodka nie było widać. Nie wiadomo skąd krwawienie, mam odpoczywać brać duphaston i właściwie tyle. Szczerze to jechalam już jak na skazanie byłam pewna ze to koniec bo nawet z nerwów chyba sutki przestały być wrażliwe. Jutro pójdę na bhcg i we wtorek i zobaczymy czy rośnie czy spada.
Dzieki ze trzymalyscie kciuki, widać mocno :)
Trzymamy cały czas! I cały czas myślami jesteśmy z Tobą. Chyba każda z nas tutaj wie jak to jest....
 
Poradzcie mi rano było mi zimno ,tak jakby gardło mnie chciałoby boleć piję herbatę lipe z cytryną co jeszcze
Sen dobrze robi, czosnek na kanapce, sok malinowy. Gardło dobrze płukać solą i sodą rozpuszczoną w ciepłej przegotowanej wodzie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry