reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Kochane dawno mnie tu nie było...poprostu postanowiłam raczej rozstac sie z tym forum na dobre,..przykro mi było,ze nie moge liczyc na pomoc lekarska a suplementy jakie mog;am zazywac niestety nic nie dawały a wrecz przeciwnie nerwy sie we mnie uruchamiały ze nie ma dla mnie ratunku....ale...w piatek poszlismy z mezem do Gp. z innym problemem a ze nam zmieniono lekarza rodzinnego postanowilismy wykorzystac ostatnia szanse na poproszenie o pomoc i o dziwo ten lekarz bez zbednych prosb wypisal skierowanie do kliniki niepłodnosci....szok,szok i jeszcze raz szok.....jestem taka szczesliwa ,ze nadal nie moze to do mnie dojsc ze po ponad 2 latach próśb ktos sie znalazł jakos przypadkowo ze jednak moge ujzec jakies male swiatełko nadziei....Oczywiscie nie wiem na ile nam pomogą ale mam taka radosc w sobie ze postanowilam sie z Wami tym podzielic.
Przepraszam za tak długi wpis,ale dla mnie to jak wygrana w totka :)
Pozdrawiam Wszystkie przyszle mamusie i te zafasolkowane i te co sie staraja a nas tych ostatnich chyba tutaj juz niewiele :)
Kochana,więc jest nadzieja i takie miej nastawienie. Widzisz tak miało być, że na Twojej drodze stanął lekarz, niby przypadkiem. Buziaki, trzymam kciuki.
 
reklama
Super że wynik jest dobry :biggrin2: . Gratulacje synka:-) :) ja też nastawiałam się na córkę a będzie syn- i dobrze, z synami mam już doświadczenie:-D
Tak się cieszę, że wszystko jest dobrze. Maja, ale Ci dobrze, ja dopiero w czwartek wizytę mam.Mam nadzieję, że będą również dobre wieści.Pozdrawiam
 
Zna sie ktoras na tych wynikach
wolne b-hcg 18.02 odpowiada 0.61 mom
pappa 3.470 odpowiada 1.031 mom
dla przypomnien is nt 1.9
Wiem ze jakos sie to interpretuje a ja sie w ogole ma tym nie ZNAM
 
Zna sie ktoras na tych wynikach
wolne b-hcg 18.02 odpowiada 0.61 mom
pappa 3.470 odpowiada 1.031 mom
dla przypomnien is nt 1.9
Wiem ze jakos sie to interpretuje a ja sie w ogole ma tym nie ZNAM
O ryzyku świadczy obniżone wolne bhcg i obniżone białko Pappa lub obniżone białko Pappa i podwyższone wolne bhcg.
 
Jak tam Kochana? Chwal się radosnymi wieściami :tak:
Brumba kochana wszystko jest dobrze
Jak tam Kochana? Chwal się radosnymi wieściami :tak:
Przepraszam, że wczoraj nie napisałam ale emocje sama wiesz. Cały dzień głowa mnie bolała, bo już jak to ja myśli tysiące. Trisomia 21 ryzyko podstawowe 1:27;skorygowane 1:549.trisomia 18 podstawowe 1:68 skoryg 1:1367;trisomia 13 1:214 skorygować 1:4281.
 
Brumba kochana wszystko jest dobrze

Przepraszam, że wczoraj nie napisałam ale emocje sama wiesz. Cały dzień głowa mnie bolała, bo już jak to ja myśli tysiące. Trisomia 21 ryzyko podstawowe 1:27;skorygowane 1:549.trisomia 18 podstawowe 1:68 skoryg 1:1367;trisomia 13 1:214 skorygować 1:4281.
Pieknie super sie ciesze
 
reklama
Brumba kochana wszystko jest dobrze

Przepraszam, że wczoraj nie napisałam ale emocje sama wiesz. Cały dzień głowa mnie bolała, bo już jak to ja myśli tysiące. Trisomia 21 ryzyko podstawowe 1:27;skorygowane 1:549.trisomia 18 podstawowe 1:68 skoryg 1:1367;trisomia 13 1:214 skorygować 1:4281.
Cieszę się bardzo :biggrin2: to już teraz mniej stresu. :tak:
 
Do góry