reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
A kto ma tu admina. Trzeba zglosic. Na pierwszy post wrzuci
Cześć Dziewczyny może zrobimy listę staraczek i listę ciężarówek to nam się poukłada która i kiedy, co Wy na to? :) Ja po badaniach mam zielone światło i bless doktorków ;) i drugi dzień okresu który przyszedł jak w zegarku po łyżeczkowaniu, więc ja na liście staraczek termin rozstrzygnięcia to będzie 6 .09, zobaczymy czy w tym cyklu coś zmajstrujemy ;)
 
No dobra moderujcie i dopisujcie swoje daty najszybciejsze na górze (te co w ciąży daty rozwiązania - tu będziemy czekać i kibicować te co jeszcze w pocie czoła pracują datę kolejnej miesiączki (testu) tu kolejność będzie aktualizowana (nie ma dwóch kresek spadasz na konic listy :( aż do skutku :), też będziemy czekać która przejdzie na listę cieżarówek a która na dół staraczek i od nowa. będziemy się wspierać i mobilizować :)

Staraczki:
Johana43 - 6.09
.
.



Ciężarówki:
SalsaPL - 13.01.2020 chłopiec
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Siee dopisałam.
Mam admina na innych wiec prawdopodobnie ze i tutaj mam możliwą edycje i ingerencje w posty
No dobra moderujcie i dopisujcie swoje daty najszybciejsze na górze (te co w ciąży daty rozwiązania - tu będziemy czekać i kibicować te co jeszcze w pocie czoła pracują datę kolejnej miesiączki (testu) tu kolejność będzie aktualizowana (nie ma dwóch kresek spadasz na konic listy :( aż do skutku :), też będziemy czekać która przejdzie na listę cieżarówek a która na dół staraczek i od nowa. będziemy się wspierać i mobilizować :)

Staraczki:
Johana43 - 6.09
.
.



Ciężarówki:
SalsaPL - 13.01.2020 chłopiec
 
reklama
No dobra moderujcie i dopisujcie swoje daty najszybciejsze na górze (te co w ciąży daty rozwiązania - tu będziemy czekać i kibicować te co jeszcze w pocie czoła pracują datę kolejnej miesiączki (testu) tu kolejność będzie aktualizowana (nie ma dwóch kresek spadasz na konic listy :( aż do skutku :), też będziemy czekać która przejdzie na listę cieżarówek a która na dół staraczek i od nowa. będziemy się wspierać i mobilizować :)

Staraczki:
Johana43 - 6.09
.
.



Ciężarówki:
Zoja75 - 28.10.2019 chłopiec
SalsaPL - 13.01.2020 chłopiec
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry