reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Tak się zastanawiam czy wynik ca125 podwyższony od normy to już jakiś sygnał ze może być nie tak coś i czy to jest problem przez stymulację.

Ja akurat ten miałam ok ale dwa inne rakowe zrobiłam i jeden był podwyższony i powoli szedł wyżej. Lekarz mi tłumaczył, ze przy raku to one skaczą baaardzo w górę a trochę podwyższony może oznaczać stan zapalny np czy coś w tym sensie. Kontrolowałam ze 2 lata , szczerze to nie spadał a ja olałam i spokojnie żyje.
Mam nadzieje ze i u ciebie to tylko jakiś szczegół i szybko się ustatkuje.
 
Nadja_n znalazłam wytyczne co do accofilu i innych lekow na tym etapie ciąży.
 

Załączniki

  • 20200214_082035.jpg
    20200214_082035.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 77
Ja akurat ten miałam ok ale dwa inne rakowe zrobiłam i jeden był podwyższony i powoli szedł wyżej. Lekarz mi tłumaczył, ze przy raku to one skaczą baaardzo w górę a trochę podwyższony może oznaczać stan zapalny np czy coś w tym sensie. Kontrolowałam ze 2 lata , szczerze to nie spadał a ja olałam i spokojnie żyje.
Mam nadzieje ze i u ciebie to tylko jakiś szczegół i szybko się ustatkuje.

No właśnie ja nie boje się ze to zle i nie myśle tak tylko jeśli to stan zapalny to może można wyleczyć ?? I czy to np nie powodowało ze nie mogłam zajść w ciąże ? I jaki to może być stan zapalny ? Tak ja tez robiłam Roma i resztę miałam ok tylko ten się waha
 
Też miałam taką cystę. Wszystko zależy chyba od jej wielkości. Ja miałam bardzo dużą, zatem miałam usuwaną laparoskopowo. Po zabiegu dwa, trzy miesiące leczenia hormonalnego i wszystko wróciło do normy. Owulacja, okres, wszystko w terminach. Choć w tamtym czasie nie starałam się o dziecko.... Moja koleżanka z kolei miała taką cystę i zaszła w ciążę nieplanowaną i miała to usuwane w 14 tygodniu ciąży, oczywiście z ryzykiem poronienia. Ale wszystko się udało, urodziła zdrowego synka.
A jak duza cyste miala kolezanka? Po jakim czasie po Twojej operacji zaczelas starac sie o dzidzie?
 
reklama
Dziewczyny ja już odpuściłam marzenie o drugiej ciąży. Za dużo niepowodzeń,niespelnionej nadziei.
Psa mojego traktuje jak drugie dziecko,i z Tym mi latwiej😁się żyje.
 
Do góry