reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Koc
Hej
Pisałam tutaj w październiku 2019. Straciłam wtedy córeczkę w 11 tyg.
Najpierw chciałam walczyć o kolejną ciąże, ale za bardzo się bałam. Robiłam wszystko by nie zajść . Bardzo uważałam, zabezpieczenia...
W międzyczasie straciłam pracę i znalazłam nową, na której bardzo mi zależy. Umowę mam tylko na 3mce na razie... w listoapdzie straciłam mamę..
Dużo się działo i zapomniałam o okresie. Spóźnia mi sie tylko 3 dzien ale zrobilam test w ciagu dnia i 2 grube kreski...

Nie wiem co myslec... bede mama prawie 40 lat, bez pracy i do tego ten strach o stratę ciąży.
Pokijam wszystkie opinie z zew.
Kochana! Gratulacje!!! To wielkie szczęście! Największy dar! Nie ma niczego z czym można to porównać. Nie martw się o nic, najważniejsze jest dziecko, nowe życie. Reszta jest bez znaczenia. Ze wszystkim sobie poradzisz. A uśmiech Twojego dziecka wynagrodzi Ci wszystko z nawiązką. Siła jest kobietą!
 
reklama
Wiem kochana ale bardzo mocno ci kibicuje [emoji173]️
Ajjj tak znam swój organizm...z 5 dniowym opóznieniem przyszła @ ale za to taka bolesna i obfita ze szok....
W sumie to ja juz widze ze sie powoli godze zz tym ze juz nic z tego nie bedzie...widocznie mi juz nie dane,ale jak wczesniej pisałam jestem szczesliwa i mam kochane dzieci i to jest w zyciu najwazniejsze :)
 
Ajjj tak znam swój organizm...z 5 dniowym opóznieniem przyszła @ ale za to taka bolesna i obfita ze szok....
W sumie to ja juz widze ze sie powoli godze zz tym ze juz nic z tego nie bedzie...widocznie mi juz nie dane,ale jak wczesniej pisałam jestem szczesliwa i mam kochane dzieci i to jest w zyciu najwazniejsze :)
Hej
wg "doktora" który robił mi USG profilaktycznie ( co rok lubię być przebadana) w 11 2019 r. moje szanse na zajście w ciążę to 3 % - nawet nie pytałam tylko sam złośliwie dodał po badaniu
wg Pani ginekolog w 10 2020 r. na pewno nie jestem w ciąży- brak okresu od 1,5 miesiąca
USG z 11 2020 r. (ten sam "doktor" co rok wcześniej) jest Pani w 16 tyg. ciąży!
stresu co nie miara- teraz 29 tydzień - i wszystko do dziś w porządku.
Rodzę 17 maja (oby:))
Także nie trać nadziei !!
Mam już 13 letnią córeczkę, ale cieszę się jak nie wiem co , ze będę mieć drugą

A mam już 43 lata :):):)
Pozdrawiam
Edyta
 
Super!!!!! Coraz częściej myślę, że chciałabym jeszcze jedno....może to syndrom "ostatniej szansy"...
A przecież mam czwórkę, w tym dwoje maluchów.
Hej
wg "doktora" który robił mi USG profilaktycznie ( co rok lubię być przebadana) w 11 2019 r. moje szanse na zajście w ciążę to 3 % - nawet nie pytałam tylko sam złośliwie dodał po badaniu
wg Pani ginekolog w 10 2020 r. na pewno nie jestem w ciąży- brak okresu od 1,5 miesiąca
USG z 11 2020 r. (ten sam "doktor" co rok wcześniej) jest Pani w 16 tyg. ciąży!
stresu co nie miara- teraz 29 tydzień - i wszystko do dziś w porządku.
Rodzę 17 maja (oby:))
Także nie trać nadziei !!
Mam już 13 letnią córeczkę, ale cieszę się jak nie wiem co , ze będę mieć drugą

A mam już 43 lata :):):)
Pozdrawiam
Edyta
 
Hej
wg "doktora" który robił mi USG profilaktycznie ( co rok lubię być przebadana) w 11 2019 r. moje szanse na zajście w ciążę to 3 % - nawet nie pytałam tylko sam złośliwie dodał po badaniu
wg Pani ginekolog w 10 2020 r. na pewno nie jestem w ciąży- brak okresu od 1,5 miesiąca
USG z 11 2020 r. (ten sam "doktor" co rok wcześniej) jest Pani w 16 tyg. ciąży!
stresu co nie miara- teraz 29 tydzień - i wszystko do dziś w porządku.
Rodzę 17 maja (oby:))
Także nie trać nadziei !!
Mam już 13 letnią córeczkę, ale cieszę się jak nie wiem co , ze będę mieć drugą

A mam już 43 lata :):):)
Pozdrawiam
Edyta
No ja juz Kochana skonczyłam 45 lat wiec naprawde nie łudze sie nadzieja....
 
No ja juz Kochana skonczyłam 45 lat wiec naprawde nie łudze sie nadzieja....
Ja tak szczerze to chciałabym mieć trójkę...…. Teraz są takie badania, o których jeszcze kilka lat temu się nie śniło typu NIFT (chyba tak to się pisze), które potrafią wykluczyć poważne schorzenia genetyczne. Są suplementy które bierze się przed zajściem, żeby wszystko było ok
Nakręcił mnie Klient, który opowiedział historię swoją i żony- rodziła 2 dzieci po 40-stce
Jaka ja byłam głupia jak byłam przed 40-stką , że słuchałam męża:)
Tak licząc na piechotę, gdybym się od razu zdecydowała na 3 to rodziłabym mając 45 lat. :)
Jednak myślę dość zdrowo rozsądkowo ……..za małe mieszkanie, praca (muszę pracować, zresztą lubię i nie wyobrażam sobie siedzenia w domu non-stop), zobowiązania, żadnej pomocy- została nam tylko 1 babcia :)

Mi rok temu doktor-konował powiedział, ze moje jajniki już przechodzą w stan spoczynku, a za rok oświadczył, ze ma dla mnie miłą informację :):(
Pytałam moją mamę kiedy przechodziła menopauzę- ok 58 roku zżycia, więc w żadną stronę mi te "usypiające jajniki" nie pasowały.

Moja Pani dr rodziła w wieku 43 lat więc mam małe wsparcie.
Choć dr na badaniach okresowych stwierdziła , ze ja to już patologia …..

Wszystko zależy od Ciebie

Trzymam kciuki :)
EB
 
Hej
wg "doktora" który robił mi USG profilaktycznie ( co rok lubię być przebadana) w 11 2019 r. moje szanse na zajście w ciążę to 3 % - nawet nie pytałam tylko sam złośliwie dodał po badaniu
wg Pani ginekolog w 10 2020 r. na pewno nie jestem w ciąży- brak okresu od 1,5 miesiąca
USG z 11 2020 r. (ten sam "doktor" co rok wcześniej) jest Pani w 16 tyg. ciąży!
stresu co nie miara- teraz 29 tydzień - i wszystko do dziś w porządku.
Rodzę 17 maja (oby:))
Także nie trać nadziei !!
Mam już 13 letnią córeczkę, ale cieszę się jak nie wiem co , ze będę mieć drugą

A mam już 43 lata :):):)
Pozdrawiam
Edyta
Wow! Super! Gratuluje!
 
reklama
Cześć
używacie może środka do retuszu odrostów- postać sprayu- Magic retouch Loreal
Mi to pomaga w tuszowaniu siwych włosów do kolejnego mycia
Niby nie ma amoniaku ale mnie to zastanawia.....
Co Wy na to?

EB ):):):)
 
Do góry