reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Hej Kochane co tu taka cisza???? Magda co tam u Ciebie???? Maja jak maluszek? kurcze tesknie za Waszymi wpisami.... i chociaz ze mna kiepsko ostatnio z psychika to wracam tu czesto ale tu takie pustki....
Wczoraj moj maz miał wypadek w pracy...jutro sie okaze czy bedzie widzial na prawe oko bo mu belka odbila z podłogi w oko i kiepsko to wyglada....w sumie to szczescie w nieszczesciu ze tutaj na takie sprawy to jest super reakcja bo od razu rezonans i wszystko wiadomo.....i pewnie z dzidzia u nas bylo by szybko i super gdyby nie nasz wiek :( Kochane piszcie co tam u Was??? Pozdrawiam :)
 
reklama
Hej Kochane co tu taka cisza???? Magda co tam u Ciebie???? Maja jak maluszek? kurcze tesknie za Waszymi wpisami.... i chociaz ze mna kiepsko ostatnio z psychika to wracam tu czesto ale tu takie pustki....
Wczoraj moj maz miał wypadek w pracy...jutro sie okaze czy bedzie widzial na prawe oko bo mu belka odbila z podłogi w oko i kiepsko to wyglada....w sumie to szczescie w nieszczesciu ze tutaj na takie sprawy to jest super reakcja bo od razu rezonans i wszystko wiadomo.....i pewnie z dzidzia u nas bylo by szybko i super gdyby nie nasz wiek :( Kochane piszcie co tam u Was??? Pozdrawiam :)
No kochana ktoś nas tu musi rozruszać .Moja psycha też taka sobie (kłopoty rodzinne)Kurcze szkoda Twego męża zdrowia .Mój mały ok jutro cztery miesiące i tak ucieka dzień za dniem .Nie umiem się wyspać chociaż śpi fajnie ale ZAWSZE coś tam steknie i już wlancza mi się czujka.O cholera to masz dodatkowy stres.Pisz nam tu co i jak bo ktoś musi tu forum rozruszać
 
Hej Kochane co tu taka cisza???? Magda co tam u Ciebie???? Maja jak maluszek? kurcze tesknie za Waszymi wpisami.... i chociaz ze mna kiepsko ostatnio z psychika to wracam tu czesto ale tu takie pustki....
Wczoraj moj maz miał wypadek w pracy...jutro sie okaze czy bedzie widzial na prawe oko bo mu belka odbila z podłogi w oko i kiepsko to wyglada....w sumie to szczescie w nieszczesciu ze tutaj na takie sprawy to jest super reakcja bo od razu rezonans i wszystko wiadomo.....i pewnie z dzidzia u nas bylo by szybko i super gdyby nie nasz wiek :( Kochane piszcie co tam u Was??? Pozdrawiam :)
Kochana przede wszystkim zdrowia dla męża, żeby było dobrze z okiem, ach zawsze coś jak to w życiu...
U nas kumulacja, mała daje ostro w kość, idą ząbki i od kilku tygodni prawie nie śpię tylko czuwam, więc chodzę jak zombiak 😉śpi z nami bo nie da się odłożyć do łóżeczka, a tak ładnie wcześniej spała, w dzień też tylko rączki, ale cóż kochana jest, jej uśmiech wszytko wynagradza 😃
Jak by Was tu rozruszać... Wiosna idzie to wiecie co robić 😁
 
No ja juz Kochana skonczyłam 45 lat wiec naprawde nie łudze sie nadzieja....
ja gdy poszłam na kontrolę po porodzie to mój lekarz pytał czy jeszcze chcemy dzieciątko,a my na siebie spojrzeliśmy zdziwieni,ale wcześniej już rozmawialiśmy o tym i powiedzieliśmy że nie. Kazał nam przemyśleć i skontaktować się z nim.Ja w tym roku 45 też.Cieszymy się że nam się udało, więc próbuj dopóki jest nadzieja.
 
@annauelle jak mąż?
Oj dziewczyny wiosna idzie ,a my musimy się chować
Ehh niestety moj maz ma uszkodzone oko i nie wiadomo czy bedzie widział...cały tydzien w szpitalu...miał chyba 4 skany na których widac ze cos jest w oku a lekarze twierdza ze nic nie ma...od jutra zaczynamy codzienne wizyty w prywatnej klinice do której nas skierowano....moze cos poradza....
 
IMG_20200319_134826.jpg
 
reklama
Do góry