reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama

Załączniki

  • 20200320_132850.jpg
    20200320_132850.jpg
    766 KB · Wyświetleń: 111
  • 20200320_132856.jpg
    20200320_132856.jpg
    746,2 KB · Wyświetleń: 104
Mówiłam że na wiosnę wysyp będzie 😃to mamy pierwszy rzut 🤣ech gdyby nie korona to pewnie wszystkie byśmy się cieszyły bardziej nadchodzącym ciepełkiem
 
Kochana gratulacje 😃przypomnij jak u Ciebie sytuacja, ile się starałaś i czy masz już dzieci? Bo u mnie skleroza 😃

Tak mam już dzieci, starsze bliźniaczki i Młodą 5 letnią . Równo rok temu poronienie w 10tc więc na razie radości jeszcze nie ma. Wiem, że to początek drogi dopiero.
Test wkleiłam, żeby Was trochę podbudować bo u mnie to taki żywioł był, co będzie to będzie. Bez leków, bez badań, bez monitoringu cyklu a przecież wieki taki jak każdej z nas czyli 40+
Cykle długie i nieregularne więc myślałam że bliżej menopauza niż ciąża a jednak....
 
Tak mam już dzieci, starsze bliźniaczki i Młodą 5 letnią . Równo rok temu poronienie w 10tc więc na razie radości jeszcze nie ma. Wiem, że to początek drogi dopiero.
Test wkleiłam, żeby Was trochę podbudować bo u mnie to taki żywioł był, co będzie to będzie. Bez leków, bez badań, bez monitoringu cyklu a przecież wieki taki jak każdej z nas czyli 40+
Cykle długie i nieregularne więc myślałam że bliżej menopauza niż ciąża a jednak....
Super, wiem że po wcześniejszym poronieniu to strach, tak jak u mnie bliźniaczki potem młodsza ma już 17 lat, jak mi się zachciało po 40 to dwa poronienia w 8 i 10 tyg, ale udało się i mała już 9 mies, więc bądź dobrej myśli 😚
 
reklama
Tak mam już dzieci, starsze bliźniaczki i Młodą 5 letnią . Równo rok temu poronienie w 10tc więc na razie radości jeszcze nie ma. Wiem, że to początek drogi dopiero.
Test wkleiłam, żeby Was trochę podbudować bo u mnie to taki żywioł był, co będzie to będzie. Bez leków, bez badań, bez monitoringu cyklu a przecież wieki taki jak każdej z nas czyli 40+
Cykle długie i nieregularne więc myślałam że bliżej menopauza niż ciąża a jednak....
U mnie podobnie ..mam bliźniaczki. Rok temu straciłam synka w 22 tc ..teraz niedowierzam .dziś może zrobię jeszcze..chce wiedzieć na 100 %Bo leki mam różne i teraz wszystko zawiesiłam od czwartku.
 
Do góry