reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

U mnie podobnie ..mam bliźniaczki. Rok temu straciłam synka w 22 tc ..teraz niedowierzam .dziś może zrobię jeszcze..chce wiedzieć na 100 %Bo leki mam różne i teraz wszystko zawiesiłam od czwartku.
Niestety to nieaktualne 😪dostałam" okres "
18 dni po owulacji ,być może jakaś ciąża biochemiczna bo jednak te testy coś tam pokazywały. No cóż. Może innym razem .
Ale za całą resztę trzymam kciuki. Tojaka -uważaj na siebie .-unikaj ludzi i czekaj aż to wszystko się uspokoi.
 
reklama
Niestety to nieaktualne 😪dostałam" okres "
18 dni po owulacji ,być może jakaś ciąża biochemiczna bo jednak te testy coś tam pokazywały. No cóż. Może innym razem .
Ale za całą resztę trzymam kciuki. Tojaka -uważaj na siebie .-unikaj ludzi i czekaj aż to wszystko się uspokoi.
Przykro mi bardzo 😔
 
Niestety to nieaktualne 😪dostałam" okres "
18 dni po owulacji ,być może jakaś ciąża biochemiczna bo jednak te testy coś tam pokazywały. No cóż. Może innym razem .
Ale za całą resztę trzymam kciuki. Tojaka -uważaj na siebie .-unikaj ludzi i czekaj aż to wszystko się uspokoi.
taki normalny, kilkudniowy?
ja mialam jakies krwawienia na poczatku ciazy myslalam ze to okres a jednak nie, moze zrob jeszcze test lub bete dla pewnosci.
 
Wlasciwie dziś prawie już nie mam ,1 podpaska na cały dzien .Ale nic nie wskazuje-piersi nie bolą,ani nic .dam znać jak coś się zmieni, test zrobiłam jeszcze zanim dostałam @(Ten był prawie blady).na bete nie ma jak pójść ..

Powtórz test, ciąża nie zawsze daje ewidentne objawy, możesz potrzebować wsparcia progesteronu za to.
 
Chrzaszczyk co u ciebie?
U mnie ok. Cieszyłam się na nadchodzącą wiosnę ale szalejący po swiecie koronawirus odebrał mi radość. Dobrze, że mamy swoje podwórko to nie jesteśmy tak mocno uwiązani w domu.
Co u Ciebie? Wy jesteście chyba w Niemczech czy juz nie? Tam gorsza sytuacja teraz niż w Polsce.
Trzymaj się ciepło.
 
reklama
Hej Kobietki jak sie macie ? zaraza troche namieszała nam w zyciu,ale jakos trzeba sobie dawac rade...ja mam tak jak chrzaszczyk bo mam spory ogród i podwórko wiec wiekszosc czasu spedzam tam :) u nas w Uk podobnie jak w Pl i tez niestety siedzimy w domu.
Ja od 2 dni mam takie bóle jajników ze wczoraj musialam wziac paracetamol bo nie dało sie wyrobic tego bólu...fakt mam owulacje ale takich sytuacji zeby leki brac to nigdy w zyciu nie miałam...
 
Do góry