reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Hej Kobietki jak sie macie ? zaraza troche namieszała nam w zyciu,ale jakos trzeba sobie dawac rade...ja mam tak jak chrzaszczyk bo mam spory ogród i podwórko wiec wiekszosc czasu spedzam tam :) u nas w Uk podobnie jak w Pl i tez niestety siedzimy w domu.
Ja od 2 dni mam takie bóle jajników ze wczoraj musialam wziac paracetamol bo nie dało sie wyrobic tego bólu...fakt mam owulacje ale takich sytuacji zeby leki brac to nigdy w zyciu nie miałam...
Akurat dziś o Tobie myślałam .Jak mąż?
 
reklama
Akurat dziś o Tobie myślałam .Jak mąż?
Maju moj maz lepiej ale niestety oko wymaga operacji której obecnie wykonac nie mozna....mało widzi na to oko ale ja sie ciesze ze je ma...zobaczymy co bedzie za te 3 miesiace bo u nas dopiero wtedy bedzie mozna cokolwiek zdziałac i w szpitalu i u okulisty.
 
Co tu taka cisza??? Tola co tam u Ciebie??? Kochane jak sobie radzicie w tym trudnym czasie??? bo ze mna kiepsko...od wczoraj mam temperature i kurcze troche sie boje ale co ma byc to bedzie....u nas w Uk juz sa dostepne testy domowe i ja juz zamowilam 5 sztuk zeby sie zbadac,ale jak bedzie mi sie przedłuzala goraczka to musze zrobic test w szpitalu...Pozdrawiam Was Kochane.
 
Co tu taka cisza??? Tola co tam u Ciebie??? Kochane jak sobie radzicie w tym trudnym czasie??? bo ze mna kiepsko...od wczoraj mam temperature i kurcze troche sie boje ale co ma byc to bedzie....u nas w Uk juz sa dostepne testy domowe i ja juz zamowilam 5 sztuk zeby sie zbadac,ale jak bedzie mi sie przedłuzala goraczka to musze zrobic test w szpitalu...Pozdrawiam Was Kochane.
Hejka akurat nie spie bo zrobil sobie przerwe.Ciezki to czas dobrze ze my na wiosce mieszkamy to mozna spacerowac.
Annauelle dawaj znac jak sie czuhesz ?Zdrowka musze isc do niego bo biadoli I pobudzi wszystkich
 
Co tu taka cisza??? Tola co tam u Ciebie??? Kochane jak sobie radzicie w tym trudnym czasie??? bo ze mna kiepsko...od wczoraj mam temperature i kurcze troche sie boje ale co ma byc to bedzie....u nas w Uk juz sa dostepne testy domowe i ja juz zamowilam 5 sztuk zeby sie zbadac,ale jak bedzie mi sie przedłuzala goraczka to musze zrobic test w szpitalu...Pozdrawiam Was Kochane.
Ach obawiam się że prędzej czy później wszyscy możemy złapać to cholerstwo, chyba że cudownie zniknie, oby u Ciebie to nie było to, pogoda piękna się robi a tu trza na tyłku siedzieć, ale nie mam co narzekać mam własne podwórko więc mogę z małą wychodzić a co mają powiedzieć ci z bloków, z dziećmi, psami się tam dusza, a powiedz kochana na jakiej zasadzie te testy domowe i ile kosztują?
 
Co tu taka cisza??? Tola co tam u Ciebie??? Kochane jak sobie radzicie w tym trudnym czasie??? bo ze mna kiepsko...od wczoraj mam temperature i kurcze troche sie boje ale co ma byc to bedzie....u nas w Uk juz sa dostepne testy domowe i ja juz zamowilam 5 sztuk zeby sie zbadac,ale jak bedzie mi sie przedłuzala goraczka to musze zrobic test w szpitalu...Pozdrawiam Was Kochane.
U mnie spokój.male miasteczko. Aczkolwiek praca w aptece. Okres mialam jakiś. Zobaczymy co będzie. Mąż nie chce odpuścić..Nowy cykl -nowe nadzieje ..
 
Co tu taka cisza??? Tola co tam u Ciebie??? Kochane jak sobie radzicie w tym trudnym czasie??? bo ze mna kiepsko...od wczoraj mam temperature i kurcze troche sie boje ale co ma byc to bedzie....u nas w Uk juz sa dostepne testy domowe i ja juz zamowilam 5 sztuk zeby sie zbadac,ale jak bedzie mi sie przedłuzala goraczka to musze zrobic test w szpitalu...Pozdrawiam Was Kochane.
Jak sie czujesz?
 
Tola40, ekstra podejście. Głowa do góry i musi się udać, choć po tym teście byłam pewna, że to już teraz i równo pójdziemy.

U mnie w pt było 17mm małego człowieka, serduszko bije.

Annauella odezwij się.

Magdamama czytasz nas? Co u Ciebie?

Maja75, ile ten Twój skarb już ma? Wstawisz fotkę?
 
Hej Kochane chyba zaczynam wracac do zywych...temperatura jeszcze skacze ale juz czuje sie lepiej...reszta domu zainfekowana ...dobrze ze mamy przyjaciol,którzy zaopatruja nas w potrzebne produkty - inaczej nie wiem jak bysmy funkcjonowali...narazie jestem mega słaba ale te dni z wysoka goraczka juz chyba minely ale byl to koszmar...Kochane zdrówka zycze i pozdrawiam.
 
reklama
Hej Kochane chyba zaczynam wracac do zywych...temperatura jeszcze skacze ale juz czuje sie lepiej...reszta domu zainfekowana ...dobrze ze mamy przyjaciol,którzy zaopatruja nas w potrzebne produkty - inaczej nie wiem jak bysmy funkcjonowali...narazie jestem mega słaba ale te dni z wysoka goraczka juz chyba minely ale byl to koszmar...Kochane zdrówka zycze i pozdrawiam.
Dobrze ze masz to za soba zdrowka .Nam nie pozostaje nic innego jak przyzwyczaic sie do strachu.I pomyslec iz tak niedawno martwilismy sie o dobra materialne a teraz jakie te rzeczy odlegle
 
Do góry