reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Hej Kochane chyba zaczynam wracac do zywych...temperatura jeszcze skacze ale juz czuje sie lepiej...reszta domu zainfekowana ...dobrze ze mamy przyjaciol,którzy zaopatruja nas w potrzebne produkty - inaczej nie wiem jak bysmy funkcjonowali...narazie jestem mega słaba ale te dni z wysoka goraczka juz chyba minely ale byl to koszmar...Kochane zdrówka zycze i pozdrawiam.
Kochana wracaj do zdrowia, wszyscy wracajcie do zdrowia. Chorujecie na Covid-19?
 
reklama
Kochana wracaj do zdrowia, wszyscy wracajcie do zdrowia. Chorujecie na Covid-19?
Tak mamy wynik pozytywny, ale ciezko to przechodzimy,bo gorączka po zadnym leku nie spada a jesli spadnie to na chwile...kaszel taki ze jak widac ja w nocy malo spie bo oddycha sie ciezko...pozostali domownicy to samo,ale dajemy jak narazie rade...u mnie zaczyna sie poprawa wiec widze promyk nadzieii zze bedzie dobrze. Pozdrawiam Was Kochane i duzo zdrowka zycze.
 
Tak mamy wynik pozytywny, ale ciezko to przechodzimy,bo gorączka po zadnym leku nie spada a jesli spadnie to na chwile...kaszel taki ze jak widac ja w nocy malo spie bo oddycha sie ciezko...pozostali domownicy to samo,ale dajemy jak narazie rade...u mnie zaczyna sie poprawa wiec widze promyk nadzieii zze bedzie dobrze. Pozdrawiam Was Kochane i duzo zdrowka zycze.
Boze to tak dluuuuugo masakra co za cholerstwo .Ja nie umiem tego zrozumiec co to za mocne cholerstwo ,ze przy kontakcie tak to sie lapie
 
Tak mamy wynik pozytywny, ale ciezko to przechodzimy,bo gorączka po zadnym leku nie spada a jesli spadnie to na chwile...kaszel taki ze jak widac ja w nocy malo spie bo oddycha sie ciezko...pozostali domownicy to samo,ale dajemy jak narazie rade...u mnie zaczyna sie poprawa wiec widze promyk nadzieii zze bedzie dobrze. Pozdrawiam Was Kochane i duzo zdrowka zycze.
Kochana szybkiego powrotu do zdrowia!! Kiedy to się skończy...
 
Tak mamy wynik pozytywny, ale ciezko to przechodzimy,bo gorączka po zadnym leku nie spada a jesli spadnie to na chwile...kaszel taki ze jak widac ja w nocy malo spie bo oddycha sie ciezko...pozostali domownicy to samo,ale dajemy jak narazie rade...u mnie zaczyna sie poprawa wiec widze promyk nadzieii zze bedzie dobrze. Pozdrawiam Was Kochane i duzo zdrowka zycze.
Kochana trzymaj się i zdrowiejcie !
A w ogóle to bierzecie jakieś leki na to cholerstwo i czy objawy miałaś typowe tzn. gorączka?
 
Tak mamy wynik pozytywny, ale ciezko to przechodzimy,bo gorączka po zadnym leku nie spada a jesli spadnie to na chwile...kaszel taki ze jak widac ja w nocy malo spie bo oddycha sie ciezko...pozostali domownicy to samo,ale dajemy jak narazie rade...u mnie zaczyna sie poprawa wiec widze promyk nadzieii zze bedzie dobrze. Pozdrawiam Was Kochane i duzo zdrowka zycze.

Kochana zdrówka dużo mam nadzieje ze jest już lepiej [emoji7]
 
Witajcie kochane
Wpadłam na chwilkę[emoji4]u mnie bez zmian brak ciąży i brak już chyba szans dlatego staram się żyć jakoś co zrobić pragnienie zostanie ale w wykonaniu gorzej [emoji4]mam endometriozę i powinnam mieć hsg były zastrzyki stymulację i dupa. Wiec odpuściłam korona w tym trochę pomogła. Trochę problemów z firma bo wiadomo było wszystko zamknięte. My jesteśmy zdrowi i nie zabiliśmy się [emoji4]ściskam was bardzo mocno i wasze maleństwa i te urodzone i te w brzuszkach a za resztę mocno trzymam kciuki [emoji1307][emoji1307][emoji173]️[emoji173]️
 
Hej Dziewczyny, co tu tak wszystko zdechło???? U mnie kompletny brak czasu. Czwórka daje mi w kość :) Maleństwo ma już 7 miesięcy i próbuje raczkować. Czy są tu jeszcze jakieś staraczki?
 
Hej Dziewczyny, co tu tak wszystko zdechło???? U mnie kompletny brak czasu. Czwórka daje mi w kość :) Maleństwo ma już 7 miesięcy i próbuje raczkować. Czy są tu jeszcze jakieś staraczki?
No wiem cisza nowych nie ma ,a stare nie mają co pisać .Mój miał wczoraj sześć miesięcy i nie siada
 
reklama
No wiem cisza nowych nie ma ,a stare nie mają co pisać .Mój miał wczoraj sześć miesięcy i nie siada
Moja też nie siada. Luz. Dzieci dojrzewają w swoim tempie . mój starszy był takim leniem i klocem że aż u fizjo wylądowaliśmy tak sie zestresowalismy . Oczywiście bez sensu.
 
Do góry