reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

EvilDesire gratuluję udanego usg. To jest najważniejsze, tak mówiła mi i moja ginekolog i genetyk przed testem sanco.
Teredka witaj [emoji846] trzymam kciuki za prenatalne jutro. Świetna reakcja starszego rodzeństwa u Ciebie na maluszka[emoji4] Z taką ekipą będzie dobrze. Ostatnio usłyszałam od znajomej, że to jest super wiek na ciążę, bo jesteśmy dojrzali, świadomi, poukładani, także tej wersji się trzymajmy[emoji38] chociaż takie rozterki, o których piszesz nie są mi obce.
Ja kończę niedługo czwarty miesiąc i czuję już pełną mobilizację - mam syndrom wicia gniazda i przypływ energii. Po przeleżanym pierwszym trymestrze rodzina przeciera oczy ze zdziwienia. Na szczęście plamienia już się nie pojawiają od jakiegoś czasu i trochę mnie to ośmieliło w działaniach. Na razie ostrożnie, mam nadzieję, że na najbliższej wizycie już nie będzie żadnego krwiaka i będę mogła spokojnie cieszyć się ciążą

Dziękuję [emoji16]
Ja jutro wchodzę w 2 trymestr, pierwszy również przelezany (mięśniak w macicy, jestem po dwóch cesarkach). Od wczoraj już nie mogę usiedzieć na tyłku. Wyszłam na pierwszy od dwóch miesięcy spacer - krotki, bo 30 minut alw i tak na więcej pęcherz nie pozwala [emoji1787]
Mam nadzieję także, że na wizycie moja ginekolog zdejmie ze mnie zakaz seksu...bo to była moja główna aktywność fizyczna i straasznie mi jej brakuje [emoji12]
 
reklama
Dziękuję [emoji16]
Ja jutro wchodzę w 2 trymestr, pierwszy również przelezany (mięśniak w macicy, jestem po dwóch cesarkach). Od wczoraj już nie mogę usiedzieć na tyłku. Wyszłam na pierwszy od dwóch miesięcy spacer - krotki, bo 30 minut alw i tak na więcej pęcherz nie pozwala [emoji1787]
Mam nadzieję także, że na wizycie moja ginekolog zdejmie ze mnie zakaz seksu...bo to była moja główna aktywność fizyczna i straasznie mi jej brakuje [emoji12]
Oj znam, znam ten zakaz doskonale i trud z nim związane.😄 Ale szczerze odradzam seks po tym jak był krwiak. Też miałem krwiaka i krwotok i mój lekarz nie pozwolił mi współżyć do 36tc. On z tych dmuchajacych na zimne ale dzięki niemu mamy naszego syneczka.
 
Dziewczyny rzadko zaglądam na forum bo czasu brak ale cieszę się z nowych ciężarówek- powodzenia, nudnych ciąż życzę.
Mam za chwilę 44lata i 10miesięcznego synka i powiem że choć sił jest mniej i trudy trochę gorzej się znosi jak naście lat temu to macierzyństwo po 40stce jest super. Bardzo polecam- głębsze, uważniejsze☺ A wyczekanym, wymodlonym syneczkiem nie mogę się nacieszyć. U nas po kilku poronieniach więc radość tym większa.
Poród był najlepszy z moich trzech🙂 figura niezmieniona po ciąży😉piersi karmiące pewnie już do formy nie wrócą ale i tak warto😃
 
Oj znam, znam ten zakaz doskonale i trud z nim związane.[emoji1] Ale szczerze odradzam seks po tym jak był krwiak. Też miałem krwiaka i krwotok i mój lekarz nie pozwolił mi współżyć do 36tc. On z tych dmuchajacych na zimne ale dzięki niemu mamy naszego syneczka.
U mnie na szczęście "tylko" mięśniak [emoji4] więc może zdejmie zakazy. Oby się troszkę zmniejszył a nie urósł.
 
dostałam okresu :frown:
jak ten mój dupek się nie weźmie do roboty to mu jaja odetnę ;)
Moja córka uderzyła mnie nie chcący w oko to było w niedzielę wieczorem. We wtorek rano pojawił mi się krwiak w oku dość spory. Dzisiaj na pół oka. Czytałam że się powiększają podczas snu. Nie boli mnie może lekko, dobrze widzę ale ja jak ja moja mała się zmartwiła i już miałam pod pachą termometr i zrobiony zastrzyk zabawkową strzykawką. Nie ma to jak domowa służba zdrowia .:-D:-D:-D
 
reklama
@Teredka trzymam mocno kciuki i daj znać po badaniach [emoji106][emoji7][emoji3590]
Badania wyszły źle. Jestem załamana. Lekarka wypatrzyła niewielką przepuklinę oponowo rdzeniową. Mam powtórzyć badanie za dwa tygodnie razem z wynikami testów biochemicznych. Ma to być konsultacja dwóch specjalistów więc spodziewam się najgorszych rzeczy. Od wczoraj ryczę, w nocy nie spałam. To będzie trudny czas 😭😭😭
 
Do góry