reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dziewczyny rzadko zaglądam na forum bo czasu brak ale cieszę się z nowych ciężarówek- powodzenia, nudnych ciąż życzę.
Mam za chwilę 44lata i 10miesięcznego synka i powiem że choć sił jest mniej i trudy trochę gorzej się znosi jak naście lat temu to macierzyństwo po 40stce jest super. Bardzo polecam- głębsze, uważniejsze☺ A wyczekanym, wymodlonym syneczkiem nie mogę się nacieszyć. U nas po kilku poronieniach więc radość tym większa.
Poród był najlepszy z moich trzech🙂 figura niezmieniona po ciąży😉piersi karmiące pewnie już do formy nie wrócą ale i Co tam cycki
Dziewczyny rzadko zaglądam na forum bo czasu brak ale cieszę się z nowych ciężarówek- powodzenia, nudnych ciąż życzę.
Mam za chwilę 44lata i 10miesięcznego synka i powiem że choć sił jest mniej i trudy trochę gorzej się znosi jak naście lat temu to macierzyństwo po 40stce jest super. Bardzo polecam- głębsze, uważniejsze☺ A wyczekanym, wymodlonym syneczkiem nie mogę się nacieszyć. U nas po kilku poronieniach więc radość tym większa.
Poród był najlepszy z moich trzech🙂 figura niezmieniona po ciąży😉piersi karmiące pewnie już do formy nie wrócą ale i tak warto😃
Co tam cycki, najważniejsze nasze chłopaki. Nasz w sobotę 8 miesięcy, ale dopadła go trzydniówka i jeszcze zęby na górze wychodzą.Temperatura prawie 40stopni w sobotę. Dziś już lepiej bez gorączki.
 
reklama
Co tam cycki, najważniejsze nasze chłopaki. Nasz w sobotę 8 miesięcy, ale dopadła go trzydniówka i jeszcze zęby na górze wychodzą.Temperatura prawie 40stopni w sobotę. Dziś już lepiej bez gorączki.
O to wysoko gorączkuje maluszek. My już za chwilę będziemy mieć 11miesięczniaka🥰
A zęby mamy dopiero dwa na dole.
 
Ja już po połówkowych. Wszystko Na USG idealnie :) Dzidziuś już 300 gram waży i jest bardzo ruchliwy. Jedyne co mnie martwi to to, ze czuję dość spory dyskomfort w dole brzucha. Takie pobolewanie i ciągnięcie. Mam nadzieję, że niedługo minie. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie.
 
O to wysoko gorączkuje maluszek. My już za chwilę będziemy mieć 11miesięczniaka🥰
A zęby mamy dopiero dwa na dole.
U nas też drugi się wyłania. Olek sam już od tygodnia siedzi, A od wczoraj zaczyna powoli raczkować.Zmiana pieluchy to teraz ekstremalny wyczyn. 🤣🤣.Buty z szyną już na 14godzin, A od sierpnia na 12 godzin
 
reklama
U nas też drugi się wyłania. Olek sam już od tygodnia siedzi, A od wczoraj zaczyna powoli raczkować.Zmiana pieluchy to teraz ekstremalny wyczyn. 🤣🤣.Buty z szyną już na 14godzin, A od sierpnia na 12 godzin
Aa zapomniałam dopisać, że jak coś sobie upatrzy to dąży do tego bez problemu np.smakołyk psa🤣🤣
 
Do góry