reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Teraz nie wiem jeszcze bo wszystko świeże. A usuwano mi sporo zrostów po poprzednich cesarkach. Gorzej, że po drugiej cesarce, 16 lat temu, zrobiła mi się endometrioza w bliźnie. Miałam dwie torbiele endometrialne, które po 2 latach od cesarki zaczęły mnie boleć. Przez rok się męczyłam i było coraz gorzej. Poszłam do mojej gin i przepisała mi Duphaston... brałam ciągiem chyba ze 3 mięsiace. I pomogło na parę lat. Jakieś 4 lata temu znowu zaczęły się odzywać.
A teraz mi je wycięto [emoji12]
Mam nadzieję, że tym razem nic mi się nie zrobi w tej bliźnie.
Duphaston na endometriozę 🤔 od lat choruję na endomendę ale nigdy nie słyszałam o stosowaniu tego leku.
 
reklama
Tez ciekawa jestem co u Asi i Netki 🤔
A w uk mam wrażenie, ze covid odpuszcza nieco. Tzn wciąż jest lockdown ale dzieci do szkoły chodzą. Od połowy kwietnia będą otwierać siłownie, fryzjerów itp ( całe szczescie, bo mój mąż wyglada już jak gorsza wersja Foxa Mouldera z początków Archiwum X ;) )
No i maja ambitny plan znieść wszystkie obostrzenia do połowy czerwca . Zobaczymy.

😂 pracownika miesiąca chyba trzeba będzie wywalić z roboty ;)

Ufff , dobrze , ze minęło :)
@kwiatek250 cieszę się, ze malutka pięknie je i wyglada na to , ze znaleźliście wspólny rytm - tak trzymać 😘
Nie z roboty wywalić, a zmotywować do systematycznej pracy:). Powodzenia!!! Tyle już czekam, poczekam i dłużej;)
 
Też tak czasem mam, tylko wypatruję czy wszystko ok [emoji1]
Śliczny, idealny ten Twój synuś [emoji3059]

Dziękuję kochana, trudno nie przyznać Ci racji jest idealny ;) Taki wyśniony :)
A co do wyszukiwania problemów to ja jestem w tym geniuszem, jak śpi to znaczy, że ma obniżone napięcie mięśniowe a jak nie śpi to wzmożone :)
 
reklama
O to faktycznie wzięli Cię z zaskoczenia. Najważniejsze, że wszystko się dobrze zakończyło. Ja zawsze na wizycie mialam 130/90 w domu 100/70 taKi jestem nerwus. Ale to i tak nic, bo w dzien zabiegu na izbie przyjęć mislam 170/100. Najlepsze, ze czulam się calkiem dobrze i w miarę spokojnie.
A jeszcze pytanie, to Twoje cc w takiej sytuacji było w narkozie, czy w od pasa w dół?
Młoda czuła się dobrze, nie było skoków tętna więc na spokojnie miałam w kręgosłup.
I tak jak Ty - w ogóle nie czułam tego wysokiego ciśnienia. Lekko bolała mnie głowa tylko.
 
Do góry