reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Niw wiem czy to sie sprawdza u każdego
ja mialam najlzejszy i mowie prz3d rodzicami zd 5ak szybko a on uwaga:
-‐ no krowa tez czym wiecej to jej lzej idxie
myslalam ze padnę
No tak ostatnio tez tak pomyslalam.Jak sprawdzają macicę czy tam nie wiem czego szukają ginekolodzy to rękę wkladaja,weterynarz tez musi rękę w krowi zad wysadzić.Podobne?
 
Ja kupowałam glukozę smakową chyba pomarańczową. Nawet była smaczna [emoji38] choć po chwili trochę mdliło ale się udało. Poszukaj czy taką macie. Jeśli chodzi o glukometr są dwa rodzaje wartości jedne pokazują w mg/dL inne w mmol/L. Na necie są gotowe przeliczniki, możesz sobie to sama spisać na kartce i na razie nie kupować nowego.
U nas daja wlasnie pomaranczowa albo cytrynowym. Mowia, zeby pic malymi łykami. Trzeba to wypic w ciagu 5 minut.
 
Hej, rewelacja. Brzuch boli jak na @ . Poza tym ok. Pogoda do bani.
A jak Twoje samopoczucie?
@Wiedzmin gdzies kiedys czytalam, że jest to kwestia tego, że cialo I uklad kostny pamieta "ulozenie" a poprzedniego czasu. Tzn wczesniejszej ciazy. Nie wiem.ile w tym prawda :) od wielkosci dziecka pewno tez wiele zalezy :)
 
Hej, rewelacja. Brzuch boli jak na @ . Poza tym ok. Pogoda do bani.
A jak Twoje samopoczucie?
@Wiedzmin gdzies kiedys czytalam, że jest to kwestia tego, że cialo I uklad kostny pamieta "ulozenie" a poprzedniego czasu. Tzn wczesniejszej ciazy. Nie wiem.ile w tym prawda :) od wielkosci dziecka pewno tez wiele zalezy :)
Ja czuję mrowienie w sutkach i cały czas podbrzusze tak jakby mi ktoś kamień wsadził. Tak poza tym ok.

Co do porodu gorzej rodziłam pierwszą córkę 2500 i 46 cm niż druga 3200 i 52. 🤔😘
 
reklama
Do góry