reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Sennosc hm 🙊😬jakby dziwnie znajomy objaw...🐣
Dziewczyny podobno mozna przyspieszyc szczepienie w pl i jeszcze wybrac jakie sie chce!
A u nas astre sklasyfikowali dla 60 +
Tak mój znajomy 55 lat zgłosił się przez internet w styczniu i dzwonili do niego ma termin na 19 kwietnia wybrał szczepionkę Pfizer , a mój mąż się zgapił i się nie wpisał na listę chętnych i ze swoim rocznikiem może zapisać się 24 kwietnia na szczepienie .
 
Te napisy są uzależnione od wpisów na forum I stażu 😉
Ja swój wpisałam z 10lat temu,ale kompletnie nie pamiętam jak to zrobiłam.... chciałam edytować ale nie idzie 😅
Czy to prawda ze im więcej porodów tym łatwiejsze?jak to jest?to 3cie powinno mi wypaść od tak?
U mnie każdy kolejny poród był łatwiejszy. 1 to ponad 24h bóli, 2 to16h,3 już tylko 9h,a przy najmłodszym najpierw o 1wszej odeszły mi wody i zero bóli,a o 5.45 syn był już na świecie 😉
Moje dzieci ważyły 1. 3980 i 58 cm. 2. Jedyna córka 3750 i 56cm. 3- 2 tyg przed terminem-3890 i 57 cm. 4. Znowu 2 tyg przed terminem 3320 i 52 cm.
 
Lepszego dnia dziś [emoji8]
U nas dziś słonecznie chociaż temperatura średnia... Zakupy planuje, spacery i sama nie wiem co [emoji23]
U nas dziś śnieżyca prawie cały dzień, po obiedzie pospałyśmy jak niedźwiadki, idę robić kawę bo po tym dlugim spaniu pewno będzie długi wieczór [emoji4]
 
Ja swój wpisałam z 10lat temu,ale kompletnie nie pamiętam jak to zrobiłam.... chciałam edytować ale nie idzie 😅

U mnie każdy kolejny poród był łatwiejszy. 1 to ponad 24h bóli, 2 to16h,3 już tylko 9h,a przy najmłodszym najpierw o 1wszej odeszły mi wody i zero bóli,a o 5.45 syn był już na świecie 😉
Moje dzieci ważyły 1. 3980 i 58 cm. 2. Jedyna córka 3750 i 56cm. 3- 2 tyg przed terminem-3890 i 57 cm. 4. Znowu 2 tyg przed terminem 3320 i 52 cm.

Spore też.
U mnie 1 z 38 tygodnia 2730 i 49 cm
Syn 36 tygodni 2830 i 49
Syn z 39 tyg 3200 i 51 cm
Potem szybko rosły 😂
 
Mam sporo zadan na dzis, a tu jakis co raz bardziej uciazliwy bol brzucha I w okolicy lewego jajnika. Przed chwila wieszajac pranie poczulam, ze cos ze mnie chluslo. Mysle I przyjechali goscie wczesniej. Ide nastawiano na przeorganizacje do lazienki a tam... zadnych gosci nie ma ... poki co brak objawow innych wczesniej wystepujacych przed okresem.
Oprocz checi snu... a corcia dzis ma lobuzarski dzien... maz pojechal na momtaz 200 km I nie wiadomo, o ktorej wroci :( mala nawet oczy nie mruzy a to jej pora drzemki... pogoda jest do bani, rano chociaz slonce swiecilo a teraz zanosi sie na deszcz... ciezki dzien chyba dzis bedzie. Ok wygadalam sie I wymarudzilam lece walczyc dalej z niesprawiedliwoscia dzisiejszego dnia 😅🤣🤣
No to brzmi obiecująco.
Ja mam mrowienie w sutkach i tak jakby kamień w podbrzuszu. Poza tym bardzo rzadko źle śpię w nocy a tu 2 noc pod rząd kręcę się i nie mogę spać
 
reklama
No to brzmi obiecująco.
Ja mam mrowienie w sutkach i tak jakby kamień w podbrzuszu. Poza tym bardzo rzadko źle śpię w nocy a tu 2 noc pod rząd kręcę się i nie mogę spać
Widze uparłaś sie na tytul w tym miesiącu;) miejmy nadzieje, że bedzie po twojej mysli :)
Ja nie poszlam spac dokonczyłam sowe dla coreczki. Pochwalesie
 

Załączniki

  • IMG_20210408_162935_017.jpg
    IMG_20210408_162935_017.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 45
Do góry