reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Odebrałam wyniki z pappa ryzyko skorygowane , co myślicie?

Tri 21 1:1424
Tri 18 1:4363
Tri 13 1:13699

zapisywać się na amino z takimi wynikami?
js myślę ze nie tri 21 ja mialam 1:900 i nie robilam (z moja macica lekarz nie chcial zrobic).Robilam sanco .Ile Ci wyszla przeziernosv karkowa?
Na moje oko wyniki super
 
reklama
Dziewczyny dostałam odpowiedź od @aniaslu z informacją, że potrzebuje listę osób, które będą należały do grupy zamkniętej i wtedy ją założy.
W związku z powyższym proszę o wpisywanie się na listę.
Z tego co ja pamiętam tworzę listę, jak coś nie tak to proszę o poprawki.
Lista:
@arona
@Maja75
@Katrinaka
@doublimam
@znadziejami
@Nunia
@Nelja
@kwiatek250
@Teredka
@Kasiulek 77
@annauelle
@agda
@Magdala76
@Tanita79
...
Jeszcze
Dziewczyny dostałam odpowiedź od @aniaslu z informacją, że potrzebuje listę osób, które będą należały do grupy zamkniętej i wtedy ją założy.
W związku z powyższym proszę o wpisywanie się na listę.
Z tego co ja pamiętam tworzę listę, jak coś nie tak to proszę o poprawki.
Lista:
@arona
@Maja75
@Katrinaka
@doublimam
@znadziejami
@Nunia
@Nelja
@kwiatek250
@Teredka
@Kasiulek 77
@annauelle
@agda
@Magdala76
@Tanita79
...
jeszcze @zeberka363 i @EvilDesiree się czasem odzywały
 
Jeszcze:
@izzy_j
@Mamapo40
@Chrząszczyk 1

i proszę pisać kto chętny, później skopiuje się do jednej listy i wyślemy np. w poniedziałek całość
@Celesty również jestem chętna, jeśli mogę🙂Może nie udzielam sie zbyt często ale regularnie odwiedzam to forum i przyznam szczerze, ze jakoś mi dzieki temu łatwiej w czasie oczekiwania na rozwiązanie. A i otrzymałam też sporo wsparcia i pozytywnych słów
 
reklama
Odebrałam wyniki z pappa ryzyko skorygowane , co myślicie?

Tri 21 1:1424
Tri 18 1:4363
Tri 13 1:13699

zapisywać się na amino z takimi wynikami?
Ja uważam, że to bardzo dobry wynik, do tego ładne NT i nie ma powodu by robić amnio. Wiem, że ryzyko poronienia przy amnio jest bardzo niewielkie, ale jednak jest, więc przy takich wynikach ja bym nie robiła...
Dziewczyny, która robiła masaż krocza przed porodem? Zdaje się, że pisałyście coś o olejku migdałowym z Rossmana, ale u nas go nie ma - były za to różne inne naturalne olejki, ale nie wiem, który się ewentualnie nadaje... Podpowiecie coś?
 
Do góry