reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Teredka a u mnie odwrotnie, wszystkie dzieci ponure jak i ja a Oliwier cały czas się śmieje. Widocznie Wikusia na poważnie do życia podchodzi ;)[/QUOTE]

Tojaka, nie wyglądasz mi na ponuraka [emoji6]
Interesuje mnie to bujanie w kocu, w jaki sposób i na co, czy ma inny wpływ niż kołysanie na rękach?
Możesz coś polecić na to wyginanie w C w prawą stronę? Pediatra twierdzi że jest ok,że jeszcze ma prawo tak robić i zobaczymy za miesiąc, że na razie nie ma potrzeby do fizjoterapeuty, a ja nie mogę na dupie usiedzieć i wolałabym coś działać.
Ona nie ma problemu z przykurczami czy z napięciem , ale czasem dalej widzę że bardziej wygina się na prawo. Chciałbym to jakoś skorygować. Przerabialas takie coś?
 
reklama
Rozumiem @Destino bo sama nieraz miałam taką sytuację, że zanim poczytałam to już musiałam odłożyć telefon. A forum działa prężnie😊💪
Ale to prawda @doublimam, że piszemy o bardzo prywatnych sprawach. Ja niestety daję duży kredyt zaufania ludziom a jak widać, to o czym @zeberka363 pisze, można się przejechać. Więc jeśli można zminimalizować ryzyko to trzeba korzystać z opcji😉
 
Teredka a u mnie odwrotnie, wszystkie dzieci ponure jak i ja a Oliwier cały czas się śmieje. Widocznie Wikusia na poważnie do życia podchodzi ;)

Trzeba czy nie trzeba - miesiąc to dużo czasu. Jeśli znajdziesz jakieś ćwiczenia czy sposoby to dlaczego nie? Napewno nie zaszkodzi a martwisz się, to naturalne.
A może u Pawła Zawitkowskiego są jakieś ćwiczenia? Bardzo go lubię i sposób przekazania informacji też.
Moj powinien leżeć na brzuszku i robić ćwiczenia "na żabę", o przepuklinie nie wspomnę, ale patentu na jego niechęć nadal nie odkryłam🥴

@Nelja jak samopoczucie, wiem.. pewnie denerwujące, że wszyscy o to pytają. Ale to z troski i solidarności jajników😘
 
Hej
Ja dziś ostatni dzień @ i najlepszy czas przede mną.
Wzięłam się trochę za dietę i ćwiczenia, bo trochę obcisłe wszystko 😂
@nejla jak się czujesz dziś? Plamisz.
@doublimam a Twój ból?
Hej,
Uuuu beda szalenstwa ;) trzymam kciuki
Wlasnie to jest magia dzis juz nie boli ale rano sporadycznie boli... przewaznie boli wieczorem albo jak cos dzwigne.
Pozniej zadzwonie do smieszki I zobacze do powie
Wlasnie mialam pytac
@nejla jak tam ?
@ wiedzmin jak u Ciebie ? Czujesz sie choc ciut lepiej psychicznie ?
 
@Nelja jak samopoczucie, wiem.. pewnie denerwujące, że wszyscy o to pytają. Ale to z troski i solidarności jajników😘
@nejla jak się czujesz dziś? Plamisz.
@nejla jak tam ?
Dziekuje , czuje się dobrze. Po tamtym jednorazowym plamieniu , więcej nic się póki co nie pojawiło. Ale niestety z własnego doświadczenia wiem, ze takie jedno już może być nie za dobrym znakiem. Oczywiscie teraz jeszcze bardziej wydaje mi się, ze już nic nie czuje lub czuje za mało lub , ze boli mnie brzuch okresowo - choć chyba nie boli 🙄
No nic , byle do piątku. Dziekuje - kochane jesteście 😘
 
reklama
Dziekuje , czuje się dobrze. Po tamtym jednorazowym plamieniu , więcej nic się póki co nie pojawiło. Ale niestety z własnego doświadczenia wiem, ze takie jedno już może być nie za dobrym znakiem. Oczywiscie teraz jeszcze bardziej wydaje mi się, ze już nic nie czuje lub czuje za mało lub , ze boli mnie brzuch okresowo - choć chyba nie boli 🙄
No nic , byle do piątku. Dziekuje - kochane jesteście 😘
To dobrze :) trzymamy za Was kciuki :) a Ty odpoczywaj I mysl pozytywnie ;)
 
Do góry