reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Hej, jeszcze przez 11 dni mam 40 lat, a 3 dni temu dowiedziałam się, ze jestem w ciąży ( w domu 5,5 letnia córka). Jestem szczęśliwa i przerażona zarazem.
Boję się czy to nie za późno. Jak będę wspierać dziecko w późniejszych Latach, czy dożyje jego pierwszej pracy, ślubu, czy innych sukcesów. Mam takie rockmanki czy to nie nazbyt egoistyczne, decydowanie się na dzieci tak późno :( te wszystkie mysli nie pozwalają mi się cieszyć :(
dobrze, że znalazłam to forum.
Każda z nas miała takie rozkminy 😉ale jak to w życiu bywa pewnych rzeczy się nie przewidzi, w zasadzie w każdym wieku chęć posiadania dziecka jest dość egoistyczna, chcemy i już 😅gdybyśmy brali pod uwagę wszystkie mozliwe rzeczy które się mogą wydarzyć,czy zapewnimy mu wszystko co najlepsze czy będziemy zdrowi i sprawni itd... To nie mielibyśmy dzieci 🙈Ciesz się ciąża i tym że córka będzie mieć rodzeństwo ❤️
 
reklama
Witaj @Start01 dasz rade😊 kolo mnie siedzi prawie pieciolatka ktora urodzilam w wieku 40 lat. Tez uwazalam to za wyzwanie😉. Teraz juz nic nie mowie bo w brzuszku kolejny maluch... Kazda ma obawy jak to sie mowi od poczecia az do śmierci 😁 i niestety na to nic nie poradzimy. Bierzemy na klate. Ale pomysl ile to radosci... I corcia bedzie miala towarzystwo.
 
Witaj @Start01 dasz rade😊 kolo mnie siedzi prawie pieciolatka ktora urodzilam w wieku 40 lat. Tez uwazalam to za wyzwanie😉. Teraz juz nic nie mowie bo w brzuszku kolejny maluch... Kazda ma obawy jak to sie mowi od poczecia az do śmierci 😁 i niestety na to nic nie poradzimy. Bierzemy na klate. Ale pomysl ile to radosci... I corcia bedzie miala towarzystwo.
I w przyszłości będą mieć siebie.
 
Dziewczyny maja racje, rozumiemy cię, jak poczytasz wstecz większość z nas miała takie myśli. Maleństwo już w tobie rośnie! Jakby natura uważała, ze za późno na dzieci to by tej ciąży nie było 😁
Skoro jest to znaczy, że jesteś młoda i dasz radę 👍
Dobrze, że tu trafiłaś, możesz na nas liczyć. My to znamy 😂i kochamy!
 
Witaj. Każda ma takie obawy i o zdrowie, i o przyszłość dziecka bez względu na to czy ma lat 40, czy 29. Spokojnie. To świeże wieści dla Ciebie. Dasz rade. Teraz jest dużo kobiet ciezarnych w tym wieku. Mój ginekolog miał sporo kobiet 40 letnich i żadna nie miała dziecka z wadą. Po prostu pokutuje w społeczeństwie kanon kobiety po 40 z dzieckiem najczęściej z ZD lub innymi wadami. Dzieci z wadami zdarzają się również młodym dziewczynom. Głowa do góry. Przyjemnej ciąży i niech rośnie w tobie i zdrowo rozwija się Twoja fasolka.
Bardzo Ci dziékuje za takie słowa. Mam taki bałagan w głowie :( i mdłości dodatkowo :) dziękuje
 
Każda z nas miała takie rozkminy 😉ale jak to w życiu bywa pewnych rzeczy się nie przewidzi, w zasadzie w każdym wieku chęć posiadania dziecka jest dość egoistyczna, chcemy i już 😅gdybyśmy brali pod uwagę wszystkie mozliwe rzeczy które się mogą wydarzyć,czy zapewnimy mu wszystko co najlepsze czy będziemy zdrowi i sprawni itd... To nie mielibyśmy dzieci 🙈Ciesz się ciąża i tym że córka będzie mieć rodzeństwo ❤️
dziékuje ...az sie wzruszylam :)
 
Dziewczyny maja racje, rozumiemy cię, jak poczytasz wstecz większość z nas miała takie myśli. Maleństwo już w tobie rośnie! Jakby natura uważała, ze za późno na dzieci to by tej ciąży nie było 😁
Skoro jest to znaczy, że jesteś młoda i dasz radę 👍
Dobrze, że tu trafiłaś, możesz na nas liczyć. My to znamy 😂i kochamy!
dziékuje WAm bardzo.. poplakalam sie ... dziékuje, ze jestecie 😍🥰
 
Witaj @Start01 dasz rade😊 kolo mnie siedzi prawie pieciolatka ktora urodzilam w wieku 40 lat. Tez uwazalam to za wyzwanie😉. Teraz juz nic nie mowie bo w brzuszku kolejny maluch... Kazda ma obawy jak to sie mowi od poczecia az do śmierci 😁 i niestety na to nic nie poradzimy. Bierzemy na klate. Ale pomysl ile to radosci... I corcia bedzie miala towarzystwo.
Wow! bierzemy naklate w takim razie kochana, bierzemy :) 🥰
 
reklama
Do góry