reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Powiem Wam dziewczyny, że od jakiegoś czasu czuje takie bombelkowanie w brzuchu. Ale wczoraj wieczorem ( a jestem w 15 tc) mój Mały (bo juz widziałam siusiaka na usg genetycznym) pływał po całym brzuchu.
No coś niesamowitego! nie mogłam spać ze wzruszenia. To jest najcudniejsza rzecz na świecie :) Mieć w sobie życie ... ściskam WAs :)
 
Powiem Wam dziewczyny, że od jakiegoś czasu czuje takie bombelkowanie w brzuchu. Ale wczoraj wieczorem ( a jestem w 15 tc) mój Mały (bo juz widziałam siusiaka na usg genetycznym) pływał po całym brzuchu.
No coś niesamowitego! nie mogłam spać ze wzruszenia. To jest najcudniejsza rzecz na świecie :) Mieć w sobie życie ... ściskam WAs :)

Tak , to jest niesamowite [emoji173]. A to dopiero początek wszystkich cudów tego nowego życia. Moja maleńka ma pół roku i dalej ze wzruszeniem dostrzegam każdą nową rzecz, każdy postęp w rozwoju. [emoji3059]
 
Dziewczyny a ja odebralam dziś wyniki badan na trombofilię ktore robiłam za posrednictwem testdna. Otoz mam nieprawidlowy tylko w zakresie PAI-1 G4 w ukladzie heterozygotycznym. W sumie to nie wiem co dalej. 🤔 Czy to oznacza że powinnam brać jakieś leki?
 
reklama
Do góry