reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Co to oznacza w praktyce? Że raczej wszystko ok?😍😍😍
No właśnie nie wiem, dlatego jeszcze rozmowę mam z genetykiem. No i połówkowe z wszystkimi pomiarami, gdzie lekarz sprawdza, czy nie ma jakiejś wady. Póki co dzidzius wygląda super. Ma już ok. 300g, tj. tyle ile na obecny wiek ciąży powinien. Liczyłam wczoraj że pysia obejrzymy, ale pleckami się obrócił i nie dało się. Za to siusiak byl w pełnej krasie😆
 
Hej. Czujemy się super. Genetyk potwierdził, że możemy odetchnąć z ulgą.
Tylko weekend taki zakręcony, na nic czasu nie było.
Badania krwi będę robić za jakieś dwa tygodnie, przed wizytą u mojej gin. Mam nadzieję że będą dobre, tak jak do tej pory.
Brzuch zrobił mi się bardzo tkliwy. Czasem pobolewa, przypomina mi to ostatni okres gojenia rany po operacji wyrostka...poza tym to nic się nie dzieje. Byłabym spokojniejsza gdyby Mały się częściej wiercił, bo czasami cały dzień niczego nie czuję i mnie to martwi.
Poza tym taka zakręcona jestem. Gubię się, zapominam...ubranka dla kuzynki zamawiałam na prezent dla jej córeczki.. no i zamiast 98 kupiłam 68🙈
 
Hej. Czujemy się super. Genetyk potwierdził, że możemy odetchnąć z ulgą.
Tylko weekend taki zakręcony, na nic czasu nie było.
Badania krwi będę robić za jakieś dwa tygodnie, przed wizytą u mojej gin. Mam nadzieję że będą dobre, tak jak do tej pory.
Brzuch zrobił mi się bardzo tkliwy. Czasem pobolewa, przypomina mi to ostatni okres gojenia rany po operacji wyrostka...poza tym to nic się nie dzieje. Byłabym spokojniejsza gdyby Mały się częściej wiercił, bo czasami cały dzień niczego nie czuję i mnie to martwi.
Poza tym taka zakręcona jestem. Gubię się, zapominam...ubranka dla kuzynki zamawiałam na prezent dla jej córeczki.. no i zamiast 98 kupiłam 68🙈
 
reklama
Do góry