reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Na 23 maja, ale muszę mieć cesarskie cięcie (moje mięśniaki mega urosły w ciąży i przesunęły się tak, że tworzą przeszkodę porodową) więc pewnie trochę wcześniej :)
No roznie Z tym bywa. Niektorzy ginekolodzy ustalaja termin okolo 38 tyg i tna na spokojnie. Inni mimo decyzji o cc czekaja na rozpoczecie akcji porodowej. Mowia, ze wtedy to dziecko jest gotowe i Ono decyduje kiedy przyjsc na swiat. Mniej to konfortowe dla mamy i lekarza organizacyjnie ale takie blizej natury😄
Te miesniaki zechca od razu wyciac?
 
reklama
Rozdepka zrób listę I pomału skreślaj już. Ja prawie wszystko zamawiałam online, mogłam godzinami przeglądać strony i wybierać produkty dla maluszka.
Ja mam tak do dzisiaj [emoji16]
Ciągle przeglądam co by dla Niej jeszcze kupić.
A przecież juz ma 13,5 miesiąca.
Chociaż zabawek jej nie kupuję bo ma je w głębokim poważaniu [emoji16]

Ale chyba jestem uzalezniona od kupowania pantsow [emoji1787]

Natomiast pamiętam, że poza kilkoma rzeczami to zaczęłam kupować tak 1,5 miesiąca przed porodem [emoji106]
 
Cześć dziewczyny. Jestem w 11 tc..dzisiaj właśnie mam 40 lat :-) czytam Wasze historie i trochę dodają mi one otuchy. U mnie w 8 tc zdiagnozowano krwiaka w dolnym biegunie pęcherzyka...na kontroli sprzed kilku dni się nieco zmniejszył. Nie mam żadnych dolegliwości. Z tego co widzialam to dzieciątko kręci fikołki, wszystko wygląda ok. Długo droga jeszcze przed nami ale dobrze wiedzieć, że nie jest się samym. Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Do góry