reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po cesarce

MaGdaLenAx94

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Czerwiec 2022
Postów
544
Cześć. Mam pytanie. Miałam cesarke 29 stycznia tego roku, niestety moja córeczka umarła. Ale nie o tym chce pisać. Chciałam zapytać ile po cesarce zaszłyście w kolejną ciążę? Ponieważ chcemy z mężem dalej się starać. Nie byłam jeszcze na kontroli u ginekologa, ponieważ wyjechałam za granicę odpocząć od tego wszystkiego, dlatego też chce się mniej więcej dowiedzieć jak to wygląda, na co się nastawiać, czy na długie czekanie czy może jednak szybciej niż mi się wydaje
 
reklama
Cześć. Mam pytanie. Miałam cesarke 29 stycznia tego roku, niestety moja córeczka umarła. Ale nie o tym chce pisać. Chciałam zapytać ile po cesarce zaszłyście w kolejną ciążę? Ponieważ chcemy z mężem dalej się starać. Nie byłam jeszcze na kontroli u ginekologa, ponieważ wyjechałam za granicę odpocząć od tego wszystkiego, dlatego też chce się mniej więcej dowiedzieć jak to wygląda, na co się nastawiać, czy na długie czekanie czy może jednak szybciej niż mi się wydaje
12 msc po cc byłam w ciąży
 
Tak tak. Wybieram się do ginekologa w maju więc i tak będę rozmawiać o staraniach. Ale też chce się dowiedzieć jak to wygląda w praktyce od dziewczyn tutaj, bo wiadomo lekarz swoje życie swoje 😊
Każdy lekarz powie Ci coś innego :)
Jeden powie że trzeba odczekac rok, drugi półtora a następny powie że to zależy od gojenia się blizny 😊
 
Dokładnie jak wyżej, mój lekarz mowil,ze 9miesiecy po CC mogę zachodzić w kolejna ciążę, tak żeby do następnego porodu minelo 18miesiecy.
 
reklama
Cześć. Mam pytanie. Miałam cesarke 29 stycznia tego roku, niestety moja córeczka umarła. Ale nie o tym chce pisać. Chciałam zapytać ile po cesarce zaszłyście w kolejną ciążę? Ponieważ chcemy z mężem dalej się starać. Nie byłam jeszcze na kontroli u ginekologa, ponieważ wyjechałam za granicę odpocząć od tego wszystkiego, dlatego też chce się mniej więcej dowiedzieć jak to wygląda, na co się nastawiać, czy na długie czekanie czy może jednak szybciej niż mi się wydaje
Mi ginekolog powiedział, że najlepiej 2 lata. Ale tak naprawdę minimum 6 miesięcy jeśli z blizną jest ok.
 
Do góry