reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po cesarskim cięciu

reklama
Jak przeszlas ciążę? W którym tug miałaś teraz cięcie ?
To już było dawno temu, syn ma już 10lat 😉 pamiętam że jak brzuch był większy, bardzo mocno ciągnela mnie blizna. I bardzo często stawiał mi się brzuch. Do 17tc brałam luteinę i dulupaston, potem do 37tc sama luteinę. Cięcie miałam w 39tc.. ogólnie psychicznie ta ciąża była trudna. Cały czas do końca był we mnie strach że znowu coś się stanie. Odetchnęłam dopiero na sali operacyjnej gdy pokazali mi małego całego i zdrowego.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny , czy w kolejnej ciążę miałyście ( chciałyście) te sama płeć co aniolkowe dziecko?
Ogólnie naszym wymarzonym pierwszym dzieckiem była dziewczynka właśnie. Wiadomo nie że przedewszystkim, bo zdrowie najważniejsze a tak samo byśmy kochali czy synka czy dziewczynkę. Ale teraz po tym co przeszliśmy, nawet nie będę myśleć o płci, będę myśleć tylko o zdrowiu, żeby było dobrze. A reszta jest nie ważna.
 
Na grupie vbac są dziewczyny co nie tylko zaszły w ciążę po 6 tygodniach od poprzedniego cc ale też urodziły to drugie dziecko sn. Więc nie jest to nic nadzwyczajnego. No i w Polsce jest trochę inaczej jeżeli chodzi o cc niż na zachodzie. Nie wiem do końca z czego to wynika
 
reklama
Do góry