reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Ciąża po cesarskim cięciu

Zaszłam tak naprawdę równy rok po pierwszym CC. U ginekologa byłam w 4 tygodniu (dokładnie 4+5) i nie był przesadnie rozentuzjazmowany ale też nie był "surowy". Ot, dla niego bezpieczny okres to półtora roku bo organizm ma szansę się zregenerować. Nie chodzi tu tylko o bliznę na zewnątrz, powrót do miesiączek czy wyniki badań. CC to poważny zabieg i od środka może się goić znacznie dłużej. Niesety na USG lekarz nie jest w stanie zobaczyć wszystkiego tak "jak na obrazku". Najlepiej po połogu udać się na kontrolę do dobrego ginekologa z dobrym sprzętem i porozmawiać jak on to widzi. Wbrew pozorom kolejna ciąża jest o tyle trudniejsza, że trzeba dobrze ją obserwować na USG - od umiejscowienia pęcherzyka, bliznę, po łożysko i przepływy.
 
reklama
Do góry