reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po cesarskim cięciu

MaGdaLenAx94

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Czerwiec 2022
Postów
544
Cześć. Przychodzę do Was z taką sprawą. 29 stycznia miałam cesarskie cięcie, niestety moja córeczka zmarła. Ale nie o tym chce pisać. Chciałam się dowiedzieć ile po cesarskim cięciu zaszłyście w ciążę? Ponieważ mamy plan z mężem dalej się starać.
 
reklama
U mnie lekarz powiedział po połogu, że już można się starać.
Rok czekania dotyczył pionowych cięć.
Oczywiście najpierw wizyta u ginekologa po połogu.
 
To wszystko zależy od tego jak było robione cięcie obecnie rekomenduje się po 18 miesiącach od porodu cc próbę sn więc myślę, że jakby miała to być kolejna cesarka to nawet da się wcześniej
 
Zaszłam w ciążę pół roku po martwym CC. Wszystko tym razem skończyło się dobrze. Z perspektywy czasu poczekałabym jednak ok roku z staraniami, ale wiadomo serce swoje, rozum swoje.
 
reklama
Do góry