reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza po ciazy pozamacicznej? Czy to mozliwe?

Dołączył(a)
13 Wrzesień 2019
Postów
5
Witam, znalazalm sie na tym forum poniewaz potrzebuje odpowiedzi. Jestem 1,5 miesiaca po ciazy pozamacicznej, nie bylo zadnych komplikacji po operacji.
Po 6 tygodniach po operacji poszlam do ginekologa z informacja o braku okresu. Ginekolog poinformowal mnie zeby m zrobila ponownie badanie krwi beta HCG. Zrobilam na nastepny dzien rano lecz tego dnia dostalam bardzo silny okres ktory trwal 3 dni, bole okropne ze ledwo tabletki dawaly rade, a podpaski musialam zmeiniac bardzo czesto. Po weekendzie poszlam odebrac badanie beta hcg i zauwazylam ze jestem w 3 tygodniu ciazy wynik okolo 60. Po przyjsciu do ginekologa i pokazaniu badan, zostalam poddana badniu USB gdzie na USG nic nie bylo widac, macica jak i pochwa czysta. Ginekolog poinformowal mnie ze moze to byc stan gdzie BETA HGC spada po operacji lub po prostu mogłam poronic i o tym nie wiedzac. Czy ktos mial taka sytuacje ? Za tydzien ide ponownie zrobic badanie beta HCG aby sprawdzic czy spada. Czy to mozliwe ze moge byc w ciazy?
 
reklama
Jeżeli był sex to może być i ciąża. Nie wydaje mi się aby beta była wynikiem jeszcze tej poprzedniej ciąży. Za dużo czasu już minęło. Mogło być tak, że poroniłaś. Z może ciąża mimo krwawienia utrzyma się. Nie czekaj tydzień na kolejne badanie. Zrób w poniedziałek.
 
reklama
reklama
Do góry