reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąza po ciąży pozamacicznej.

Domka93

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Lipiec 2021
Postów
46
Dziewczyny po ciąży pozamiacicznej leczone metatrekstatem. Czy udało wam się zajść w ciążę z tego samego jajnika i bylo okej? Mam tylko prawy jajnik. Lewy usuniety przez potworniaka w 2012.. Maj 2021 wczesna ciaza poroniona, lipiec 2021 cp w okolicy jajnika i prawego jajowodu. Max beta 790. Boję się ze bedzie powotorka i nie uda mi się zajść juz naturalnie w ciąże.. Czy którejs z was sie udało? Tak sie martwię ze ściąga mi to sen z powiek.. Z badań bede miec tylko chlamydie mycoplasma ureoplasma i trombofilie..
 
reklama
Dziewczyny po ciąży pozamiacicznej leczone metatrekstatem. Czy udało wam się zajść w ciążę z tego samego jajnika i bylo okej? Mam tylko prawy jajnik. Lewy usuniety przez potworniaka w 2012.. Maj 2021 wczesna ciaza poroniona, lipiec 2021 cp w okolicy jajnika i prawego jajowodu. Max beta 790. Boję się ze bedzie powotorka i nie uda mi się zajść juz naturalnie w ciąże.. Czy którejs z was sie udało? Tak sie martwię ze ściąga mi to sen z powiek.. Z badań bede miec tylko chlamydie mycoplasma ureoplasma i trombofilie..
Hop
 
Dziewczyny po ciąży pozamiacicznej leczone metatrekstatem. Czy udało wam się zajść w ciążę z tego samego jajnika i bylo okej? Mam tylko prawy jajnik. Lewy usuniety przez potworniaka w 2012.. Maj 2021 wczesna ciaza poroniona, lipiec 2021 cp w okolicy jajnika i prawego jajowodu. Max beta 790. Boję się ze bedzie powotorka i nie uda mi się zajść juz naturalnie w ciąże.. Czy którejs z was sie udało? Tak sie martwię ze ściąga mi to sen z powiek.. Z badań bede miec tylko chlamydie mycoplasma ureoplasma i trombofilie..
A badałaś się immunologiczne?
 
Do góry