reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• Czy znasz kubeczek FERTI鈭橪ILY, stworzony dla par, kt贸re maj膮 problemy z pocz臋ciem? Teraz mo偶esz kupi膰 go ze zni偶k膮. Natomiast, je艣li z niego korzysta艂a艣, prosz臋 podziel si臋 ze mn膮 opini膮 Przeczytaj i zdecyduj

Je艣li czujesz zm臋czenie, wypalenie i chcesz zadba膰 o siebie, a nie masz du偶o czasu - wpadnij jutro o 10:00 na kaw臋 z uwa偶no艣ci膮. 15 min. 膰wicze艅 mindfulness robi zmian臋. Zapraszam

reklama

Ci膮偶a po Clostilbegyt?

Amonik

Pocz膮tkuj膮ca w BB
Do艂膮czy艂(a)
25 Grudzie艅 2021
Post贸w
15
Nam si臋 uda艂o po Clostilbegyt, w 2 cyklu 馃檪 jutro mamy r贸wny 37 tc, a za tydzie艅 mamy si臋 stawi膰 w szpitalu na por贸d 馃榿 ja bra艂am 3-7 dnia cyklu po 1 tabletce. Trzymam kciuki 鉂わ笍 No i bierzcie si臋 do roboty 馃ぃ
Jak my艣licie kiedy najszybciej mo偶na zrobi膰 te艣cik馃榿馃槂 i m贸g艂by co艣 pokaza膰 ju偶? . Dzisiaj 8 dzie艅 od Monitorowanej Owulacji. Hmmm kiedy dochodzi do zagnie偶d偶enia.?? Jestem Nowa i nie bardzo si臋 orientuje w tych sprawach 馃ズ馃槉 Pozdrowionka Staraczki馃槝

reklama

Magdalena09

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
12 Stycze艅 2021
Post贸w
1 020
Jak my艣licie kiedy najszybciej mo偶na zrobi膰 te艣cik i m贸g艂by co艣 pokaza膰 ju偶? . Dzisiaj 8 dzie艅 od Monitorowanej Owulacji. Hmmm kiedy dochodzi do zagnie偶d偶enia.?? Jestem Nowa i nie bardzo si臋 orientuje w tych sprawach Pozdrowionka Staraczki
Teoretycznie 10dpo ju偶 mo偶e co艣 pokaza膰, ale mo偶e te偶 wyj艣膰 negatyw. Ja czeka艂am do 14dpo a i tak zrobi艂am w 15 bo si臋 ba艂am zobaczy膰 bieli, ale pokaza艂y si臋 pi臋kne dwie kreski Tobie te偶 tego 偶ycz臋.

olka11135

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
11 Wrzesie艅 2021
Post贸w
2 461
Jak my艣licie kiedy najszybciej mo偶na zrobi膰 te艣cik馃榿馃槂 i m贸g艂by co艣 pokaza膰 ju偶? . Dzisiaj 8 dzie艅 od Monitorowanej Owulacji. Hmmm kiedy dochodzi do zagnie偶d偶enia.?? Jestem Nowa i nie bardzo si臋 orientuje w tych sprawach 馃ズ馃槉 Pozdrowionka Staraczki馃槝

Je偶eli masz w 100% potwierdzon膮 owulacj臋 monitoringiem to przyjmuje si臋, 偶e do zagnie偶d偶enia dochodzi po mi臋dzy 6-12 dni od zap艂odnienia + 48h godzin na wytworzenie hcg. Wi臋c teoretycznie mo偶na zacz膮膰 o 8dpo ale nie wiem czy a偶 tak wcze艣nie komu艣 wysz艂o, zwykle dziewczyny zaczynaj膮 sobie testowa膰 10dpo - ale jak wtedy b臋dzie negatywy to i tak nic nie znaczy. Dopiero 14dpo test jest w 100% wiarygodny

Amonik

Pocz膮tkuj膮ca w BB
Do艂膮czy艂(a)
25 Grudzie艅 2021
Post贸w
15
Teoretycznie 10dpo ju偶 mo偶e co艣 pokaza膰, ale mo偶e te偶 wyj艣膰 negatyw. Ja czeka艂am do 14dpo a i tak zrobi艂am w 15 bo si臋 ba艂am zobaczy膰 bieli, ale pokaza艂y si臋 pi臋kne dwie kreski Tobie te偶 tego 偶ycz臋.
Bardzo by艣my chcieli ju偶 BooBo, Staramy si臋 od ponad 2 lat. 馃槳 jeste艣my na 2 pr贸bie z Clostilbegyt I czekamy na rezultacie. Bardzo bym chcia艂a te 2 kreseczki.鉂

Amonik

Pocz膮tkuj膮ca w BB
Do艂膮czy艂(a)
25 Grudzie艅 2021
Post贸w
15
Nie wiem o co chodzi, troszk臋 jestem wystraszona, poniewa偶 dzisiaj z rana oko艂o 8 przy za艂atwianiu si臋. Zauwa偶y艂am na papierku 艣luz bia艂y i kilka czerwonych kropelek, nawet bardziej do r贸偶owego podchodzi艂o.By艂 to tylko jedyny raz dzisiaj jak na ten moment. Dodam 偶e m贸j okres powinien pojawi膰 si臋 dopiero za 10 dni , jestem na Monitoringu. Nigdy nie mia艂am czego艣 takiego. Zawsze w dzien miesi膮czki by艂a krew najpierw mniej , potem si臋 rozkr臋ca na 4 dni. Ale nigdy tak wcze艣nie. Wiadomo co si臋 dzieje ? Czy kt贸ra艣 mia艂a taki przypadek z was dziewczyny

Do g贸ry