reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po Clostilbegyt?

Nam się udało po Clostilbegyt, w 2 cyklu 🙂 jutro mamy równy 37 tc, a za tydzień mamy się stawić w szpitalu na poród 😁 ja brałam 3-7 dnia cyklu po 1 tabletce. Trzymam kciuki ❤️ No i bierzcie się do roboty 🤣
Jak myślicie kiedy najszybciej można zrobić teścik😁😃 i mógłby coś pokazać już? . Dzisiaj 8 dzień od Monitorowanej Owulacji. Hmmm kiedy dochodzi do zagnieżdżenia.?? Jestem Nowa i nie bardzo się orientuje w tych sprawach 🥺😊 Pozdrowionka Staraczki😘
 
reklama
Jak myślicie kiedy najszybciej można zrobić teścik[emoji16][emoji2] i mógłby coś pokazać już? . Dzisiaj 8 dzień od Monitorowanej Owulacji. Hmmm kiedy dochodzi do zagnieżdżenia.?? Jestem Nowa i nie bardzo się orientuje w tych sprawach [emoji3064][emoji4] Pozdrowionka Staraczki[emoji8]
Teoretycznie 10dpo już może coś pokazać, ale może też wyjść negatyw. Ja czekałam do 14dpo a i tak zrobiłam w 15 bo się bałam zobaczyć bieli, ale pokazały się piękne dwie kreski [emoji16] Tobie też tego życzę.
 
Jak myślicie kiedy najszybciej można zrobić teścik😁😃 i mógłby coś pokazać już? . Dzisiaj 8 dzień od Monitorowanej Owulacji. Hmmm kiedy dochodzi do zagnieżdżenia.?? Jestem Nowa i nie bardzo się orientuje w tych sprawach 🥺😊 Pozdrowionka Staraczki😘

Jeżeli masz w 100% potwierdzoną owulację monitoringiem to przyjmuje się, że do zagnieżdżenia dochodzi po między 6-12 dni od zapłodnienia + 48h godzin na wytworzenie hcg. Więc teoretycznie można zacząć o 8dpo ale nie wiem czy aż tak wcześnie komuś wyszło, zwykle dziewczyny zaczynają sobie testować 10dpo - ale jak wtedy będzie negatywy to i tak nic nie znaczy. Dopiero 14dpo test jest w 100% wiarygodny
 
Teoretycznie 10dpo już może coś pokazać, ale może też wyjść negatyw. Ja czekałam do 14dpo a i tak zrobiłam w 15 bo się bałam zobaczyć bieli, ale pokazały się piękne dwie kreski [emoji16] Tobie też tego życzę.
Bardzo byśmy chcieli już BooBo, Staramy się od ponad 2 lat. 😪 jesteśmy na 2 próbie z Clostilbegyt I czekamy na rezultacie. Bardzo bym chciała te 2 kreseczki.❤
 
Nie wiem o co chodzi, troszkę jestem wystraszona, ponieważ dzisiaj z rana około 8 przy załatwianiu się. Zauważyłam na papierku śluz biały i kilka czerwonych kropelek, nawet bardziej do różowego podchodziło.Był to tylko jedyny raz dzisiaj jak na ten moment. Dodam że mój okres powinien pojawić się dopiero za 10 dni , jestem na Monitoringu. Nigdy nie miałam czegoś takiego. Zawsze w dzien miesiączki była krew najpierw mniej , potem się rozkręca na 4 dni. Ale nigdy tak wcześnie. Wiadomo co się dzieje ? Czy któraś miała taki przypadek z was dziewczyny
 
Nie wiem o co chodzi, troszkę jestem wystraszona, ponieważ dzisiaj z rana około 8 przy załatwianiu się. Zauważyłam na papierku śluz biały i kilka czerwonych kropelek, nawet bardziej do różowego podchodziło.Był to tylko jedyny raz dzisiaj jak na ten moment. Dodam że mój okres powinien pojawić się dopiero za 10 dni , jestem na Monitoringu. Nigdy nie miałam czegoś takiego. Zawsze w dzien miesiączki była krew najpierw mniej , potem się rozkręca na 4 dni. Ale nigdy tak wcześnie. Wiadomo co się dzieje ? Czy któraś miała taki przypadek z was dziewczyny
Jak sytuacja się potoczyła ? Udało się ?
 
Do góry