reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po hsg

reklama
Może po Sono hsg można się starać od razu. Podczas Sono używa się USG zamiast RTG. Ja mam w czwartek więc się dopytam ale moja lekarka od niepłodności nic nie mówiła że będziemy musieli się wstrzymać
Tak bo to inna metoda jest i nie ma promoeniowania rtg , wiec moze po sono można a przy rtg lepiej sie wstrzymać ... u mnie niestety było dość boleśnie i nie milo to wspominam ale było warto , bo w kolejnym cyklu zaszłam (mimo, ze wyszlo ze mam drożne jajowody) po ok 2 latach starań [emoji4]
 
Tak bo to inna metoda jest i nie ma promoeniowania rtg , wiec moze po sono można a przy rtg lepiej sie wstrzymać ... u mnie niestety było dość boleśnie i nie milo to wspominam ale było warto , bo w kolejnym cyklu zaszłam (mimo, ze wyszlo ze mam drożne jajowody) po ok 2 latach starań [emoji4]
Mam nadzieję że od razu się uda zajść. Mój M ma słabą morfologię więc zobaczymy...
 
Takie z konstrastem bez znieczulenia w gabinecie. Tak, mam zdrowego synka. Ja tez miałam wyrzuty sumienia bo nialam antybiotyk i lekarz kazał się wstrzymać a druga sprawa był na urlopie. Wiec wyobraź sobie jaka miał niespodziankę jak wrócił z urlopu :D
 
O matko to faktycznie go zaskoczyłaś [emoji23] ja czekam na okres. Ma być za tydzień. Po tym hsg bardzo mnie jajniki bolą. Już dawno takiego bólu nie miałam aż.musialam tabletki wziąć. Trzymajcie kciuki za mnie aby było ok[emoji52]
 
Dziewczyny tak tylko wpadłam napisać. 2 lata staran po stracie. 9 maja hsg, 20 sierpnia takie o to krechy! Walczcie kochane
received_305068490766400.jpeg
 
reklama
Dziewczyny tak tylko wpadłam napisać. 2 lata staran po stracie. 9 maja hsg, 20 sierpnia takie o to krechy! Walczcie kochaneZobacz załącznik 1174507
Super wieści [emoji4] gratuluję [emoji4]
I popieram oczywiście, że warto walczyć [emoji123]
Ja już po Sono HSG. Lekarka nie zabroniła nam się starać w tym cyklu. Owulacja najprawdopodobniej będzie w sobotę więc nie ma na co czekać [emoji4]
Super, trzymam kciuki za ten cykl w takim razie [emoji110][emoji110]
 
Do góry