reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po hsg

reklama
Ja również zaszłam w pierwszym cyklu po hsg. Wcześniej rok po poronieniu się staraliśmy. Życzę powodzenia 🤘😀
Czy mieliście jakieś dodatkowe problemy zdrowotne, które utrudniały Ci zajscie w ciążę? Jakieś problemy hormonalne/nieregularne miesiączki itp?
Czeka mnie to badanie, bo od prawie 2 lat staramy się o 2 dziecko i nie wychodzi. Jesteśmy zdrowi, wszystko w normie i nic. Nie wiem czy się nastawiać na happy end 🙈
 
Czy mieliście jakieś dodatkowe problemy zdrowotne, które utrudniały Ci zajscie w ciążę? Jakieś problemy hormonalne/nieregularne miesiączki itp?
Czeka mnie to badanie, bo od prawie 2 lat staramy się o 2 dziecko i nie wychodzi. Jesteśmy zdrowi, wszystko w normie i nic. Nie wiem czy się nastawiać na happy end 🙈
Nie traktowałabym chyba hsg jako magicznej metody na niepłodność czy drogę do zajścia w ciążę... To przede wszystkim badanie. Może wykazać niedrożność, i wtedy wiadomo, w czym tkwi przyczyna, ale może również wykazać, że wszystko jest OK, a ciąży nadal nie będzie.
Jakie badania robiliście?
 
Czy mieliście jakieś dodatkowe problemy zdrowotne, które utrudniały Ci zajscie w ciążę? Jakieś problemy hormonalne/nieregularne miesiączki itp?
Czeka mnie to badanie, bo od prawie 2 lat staramy się o 2 dziecko i nie wychodzi. Jesteśmy zdrowi, wszystko w normie i nic. Nie wiem czy się nastawiać na happy end 🙈
Pauli, ja miałam HSG dzisiaj, również 2 lata starań, ciąża biochemiczna i pozamaciczna z usunięciem jajowodu po drodze, podwyższone TSH, problemy z owulacją i cienkie endometrium... na szczęście jajowód który mi został jest drożny :) teraz mamy rozpocząć stymulację owulacji z lamettą i mocno liczę na mały cud <3 trzymajce kciuki Dziewczyny
 
Miałam robione hsg. Nie bolało nic, nawet się zdziwiłam że już po. Nie czytajcie komentarzy, nie nakręcajcie się. Każdy inaczej reaguje. Koleżanka kolonoskopie przeszła rewelacyjnie a stres miała straszny bo naczytala się opini jakie to straszne.
 
No właśnie po tym zabiegu bardzo dziwnie się czuję. Zabieg był w piątek,lekarz powiedział że jest piękny pęcherzyk i żeby od wtorku działać. Zaczęliśmy już w poniedziałek hehe a we wtorek na 100% była owulacja bo czułam mega ból w podbrzuszu takie ciągnięcie i kłucie. Śluzu dużo i jak białko kurze. Problem w tym że od tego dnia coraz bardziej bolą mnie piersi:( na początku tylko przy dotykaniu tak na dole po bokach a teraz narty w nocy budzi mnie ból. Zawsze miałam długie cykle i skoro owu była 14 dnia cyklu to @ według aplikacji powinna być 12 grudnia i nie chce mi się w to wierzyć. Oczywiście przez to wszystko sobie wkręcam ;)
Witam czy zaszła Pani w ciaze w tym czasie kiedy miała Pani te objawy ktore Pani opisala ? Jestem po hsg mialam to samo co Pani , czulam owulacje. Od tamtego czasu kiedy staralismy sie z mezem bardzo bola mnie piersi i juz dluzszy czas mam bole miesiaczkowe trwa to juz okolo 1,5tyg a bol piersi jest coraz gorszy. Za 2 dni powinnam dostac miesiaczki , nie wytrzymalam zrobilam test ale wynik negatywny a piersi mi płoną . Nigdy nie miałam az tak bolesnych piersi. Bardzo prosze o odpowiedz.
 
reklama
Witam czy zaszła Pani w ciaze w tym czasie kiedy miała Pani te objawy ktore Pani opisala ? Jestem po hsg mialam to samo co Pani , czulam owulacje. Od tamtego czasu kiedy staralismy sie z mezem bardzo bola mnie piersi i juz dluzszy czas mam bole miesiaczkowe trwa to juz okolo 1,5tyg a bol piersi jest coraz gorszy. Za 2 dni powinnam dostac miesiaczki , nie wytrzymalam zrobilam test ale wynik negatywny a piersi mi płoną . Nigdy nie miałam az tak bolesnych piersi. Bardzo prosze o odpowiedz.
Niestety nie udało się wtedy . W czerwcu 2020 miałam ciążę pozamaciczna , w kolejną ciążę zaszłam dopiero w sierpniu 2021
 
Do góry