reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po isoteku

J

justynka1987

Gość
wITAM dROGIE DZIEWCZYNY
jestem 20 letnia kobieta która przygotowuje sie do posiadania malenstwa i staran o Niego
jestem tego zupelnie swiadoma i marze o tym od 2 lat.
od tygodnia biore witaminy kwas foliowy i zmienilam diete bo chce schudnac przed ciążą.
Chce być dobrze przygotowana ale jest troche wiekszy problem przez 8 miesięcy bralam lek ISOTEK na bazie isotretynoiny a skutki zajscia w ciaze w czasie oraz krotko po leku sa straszne dziecko zagrozone jest powaznymi wadami wrodzonymi czego sie bardzo boje.
Moja Pani doktor prowadząca terapie radzila zaczekac 3 miesiace ze staraaniem sie o dziecko co oczywiscie nie musi udac sie od razu gdyz bralam 4 lata tabl anty poczatkowo z powodu problemow z cera pozniej z wiadomych powodow (przytulanczych:-)).
Jesli ktos ma podobne doswiadczenie lub moze mi cos poradzic bardzo prosze o pomoc
Pozdrawiam buziaki
 
reklama
Do góry