reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciąża po konizacji szyjki macicy- proszę o informacje

paramore

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Maj 2010
Postów
39
Miasto
De
Witam.

We wrześniu ubiegłego roku miałam przeprowadzoną konizację szyjki macicy.. cięcie stożkowe.. Lekarze są zgodni co do tego że zabieg ten nie wpłynie negatywnie na przebieg ciąży... jedyne co , będę miała złożony szew...
Nie wiem jednak zbyt dużo na temat ciąży po konizacji... nawet w internecie nie ma zbyt wiele wzmianek na ten temat...
Może znajdę tu kogoś kto jest po tym zabiegu...albo miał go ktoś z bliskich...
Może ktoś podzieli się ze mną swoimi wiadomościami...
 
reklama
Witam.

We wrześniu ubiegłego roku miałam przeprowadzoną konizację szyjki macicy.. cięcie stożkowe.. Lekarze są zgodni co do tego że zabieg ten nie wpłynie negatywnie na przebieg ciąży... jedyne co , będę miała złożony szew...
Nie wiem jednak zbyt dużo na temat ciąży po konizacji... nawet w internecie nie ma zbyt wiele wzmianek na ten temat...
Może znajdę tu kogoś kto jest po tym zabiegu...albo miał go ktoś z bliskich...
Może ktoś podzieli się ze mną swoimi wiadomościami...

Witaj!
U nas na sieprniówkach 2010 r. jest koleżanka, kóra jest po tym zabiegu Aga_Natalia, moze napisz do niej prywatną wiadomość i ona Ci udzieli odpowiedzi na Twoje pytania i wątpliwości.
Pozdrawiam:)
 
Witam:)
Ja jestem po konizacji szyjki ,miałam zabieg w 2005 roku,ale spokojnie ja miałam dużo obcięte wiesz a teraz właśnie za 2 tyg będe rodzić znaczy mam termin,i mieli mi zakładać szew ale nie było takiej potrzeby:) szyjka maleńka ale tak się zacisneła że dobrze trzyma=więc wszystko zależy od organizmu:)nic się nie obawiaj będzie ok.pozdrawiam
 
Gorzata...to dobre wieści :-)...Mam nadzieję że moja szyjka będzie też taka dzielna ;-)...
Trzymam kciuki za szybki i zdrowy poród :)
 
reklama
Witam ja jestem po amputacji szyjki, coprawda kawałeczek został i też mnie straszyli szwami, ale szyjka wydłużyła się i poszła w szerokość miała 4cm i przy oszczędnym trybie życia w ciąży spokojnie by wytrzymała ale odeszły mi wody urodziłam w 27 tyg przez cc, dodam że w dniu porodu szyjka była zamknięta. Więc spokojnie dasz radę tylko nie przemęczaj się. Powodzenia;-)
 
Do góry