reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po łyzeczkowaniu

reklama
Rozwiązanie
P
Poroniłam w czerwcu i wtedy też miałam łyżeczkowanie. Lekarz jak byłam na wizycie kontrolnej po tym powiedział, że on nie widzi przeciwwskazań do tego, żeby się już starać i to jest tylko w mojej głowie, kiedy się zdecyduję. W lipcu się nie udało, w sierpniu przyszła miesiączka i więcej się już nie pojawiła 😊 Aktualnie 10 tydzień. Za tydzień kolejna wizyta i mam nadzieję, że będzie ok. W ostatnim usg widoczne i słyszalne bicie serduszka, maleństwo odpowiednie do tc. Także liczę, że dalej będzie wszystko ok 😊
Czekanie 3, 6 miesięcy to stara szkoła. Jak organizm jest gotowy to w ciążę zajdzie. A to w naszych głowach siedzi, kiedy będziemy gotowe ❤
Ja poroniłam w lipcu 8 tc.( serce nie biło) na początku sierpnia dostałam...
Witajcie😀
Mam pytanie. Kiedy po łyzeczkowaniu macicy z resztek zaczęliście starania ? Czy czekaliście te wymagane 3 miesiące ?
Ja po pierwszej ciazy po lyzeczkowaniu zaszlam po 2 miesiącach i skonczylo sie pustym jajem plodowym. Odczekalam po drugim zabiegu ponad rok i jak narazie zdrowa ciaza :) ale też bylo duzo przygotowań do niej :)
Polecam Ci zaczekać niech organizm sie zregeneruje:)
 
reklama
reklama
Do góry