reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Paula55

Moderator
Dołączył(a)
19 Luty 2019
Postów
9 214
Cześć :)
Wiadomo, że każdy organizm jest inny, ale chętnie posłucham jak to było u Was. Po jakim czasie od odstawienia tabletek jednoskladnikowych (nie ma przy nich krwawienia z odstawienia) dostałyście okresu i udało Wam się zajść w ciążę? Ja odstawiłam 2,5 tygodnia temu, mimo bólów podbrzusza @ nie ma. Karmie też piersią, więc wiem, że z tą płodnością może być teraz różnie. Dzisiaj idę do gina i mam nadzieję, że czegoś się dowiem, ale będę wdzięczna za wasze historie :)
 
reklama
Odstawiałam tabletki 3 miesiące przed rozpoczęciem starań.
Pierwsza ciąża w pierwszym cyklu, druga ciąża w drugim cyklu starań.
 
Ja po jednoskladnikowych poczekalam do pierwszej @, w kolejnym cyklu sie staralismy i zaskoczylo. Ty karmisz piersia wiec organizm moze potrzebowac wiecej czasu zeby sie spowrotem wszystko uregulowalo
 
reklama
Do góry