reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po poronieniu 2023

Olao101

Aktywna w BB
Dołączył(a)
22 Luty 2023
Postów
95
Witam Was dziewczyny serdecznie 😍bardzo potrzebuje opini dziewczyn bardziej doświadczonych w temacie … 8.05.23r doszło u mnie do poronienia 😞obumarcie płodu . Oczyściłem się sama bez zabiegu . Krwawienie trwało 10 dni ,26 maja dostałam plamienie które było bardzo skąpe i trwało 1,5 dnia . Dziś 39 dc a u mnie cisza okresu nadal nie ma … za to dokucza mi straszna zgaga od kilku dni i temperatura w pochwie rośnie od 04.06 . Bardzo proszę o wasze opinie co o tym myślicie ? Czy to możliwe ze to ciąża ? Czy raczej wszystko mi się rozregulowało ?dozucam w załączniku mój wykres
 

Załączniki

  • 0A64A2FF-91DB-4F3B-8580-1FFD168CB108.jpeg
    0A64A2FF-91DB-4F3B-8580-1FFD168CB108.jpeg
    198,9 KB · Wyświetleń: 406
reklama
reklama
to czekamy na betę, ale twój wykres według mnie w ogóle nie wskazuje owulacji, nie widzę żadnego logicznego skoku temperatury oprócz 29 maja, ale później był spadek :/
No właśnie dziwny mam ten wykres teraz 🫣sama już nie wiem o co chodzi … nic mi się nie zgadza …25.05 byłam na usg i lekarz powiedział ze mam owulacje 🤷‍♀️
 
Do góry