reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po poronieniu 2023

reklama
Beta <2.3 niestety 😔
Ja po pierwszym poronieniu zaszłam w ciążę po 3 miesiącach, nie pilnowaliśmy się, ale po abrazji organizm dłużej dochodzi do siebie i wyszło przepisowe 3 miesiące. Po drugim poronieniu, samoistnym, zaszłam w ciążę po pierwszej miesiączce. Trzymam kciuki za Ciebie, niech szybko pójdzie :)
 
Ja po pierwszym poronieniu zaszłam w ciążę po 3 miesiącach, nie pilnowaliśmy się, ale po abrazji organizm dłużej dochodzi do siebie i wyszło przepisowe 3 miesiące. Po drugim poronieniu, samoistnym, zaszłam w ciążę po pierwszej miesiączce. Trzymam kciuki za Ciebie, niech szybko pójdzie :)
Dziękuje 😘a czy mogę Was prosić o zerknięcie na mój wykres teraz …czy to możliwe ze dopiero była owulacja ??? Już nic nie wiem 😞
 

Załączniki

  • 1902DD6C-EAA2-4FFB-AE31-1F3C7B474262.png
    1902DD6C-EAA2-4FFB-AE31-1F3C7B474262.png
    71,7 KB · Wyświetleń: 40
Dziękuje 😘a czy mogę Was prosić o zerknięcie na mój wykres teraz …czy to możliwe ze dopiero była owulacja ??? Już nic nie wiem 😞
W 32 dniu cyklu ? Czy to w ogóle możliwe ???🤷‍♀️ teraz mam 41dc i nie zapowiada się na miesiączkę , może powinnam dostać coś na wywołanie miesiączki jak myślicie ?
 
W 32 dniu cyklu ? Czy to w ogóle możliwe ???🤷‍♀️ teraz mam 41dc i nie zapowiada się na miesiączkę , może powinnam dostać coś na wywołanie miesiączki jak myślicie ?
jest to jak najbardziej możliwe, ja w pierwszym cyklu po poronieniu miałam owulacje w 31 dc 🤷🏼‍♀️
a jaki był skok temperatury pomiędzy 9 a 10 czerwca? nie umiem się tu odczytać
 
reklama
Do góry